Hirdetés
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi Mi 8 - így csinálunk csúcsmodellt Mi
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Google Pixel topik
- MIUI / HyperOS topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
shabbarulez
őstag
Nekem nem Datanet ADSL van, hanem az az internet szolgáltató akinél vagyok a GTS-től veszi a bérelt vonalat. Én azt vettem észre 10 után amikor fölléptem hogy csak belföld volt ott is akadt 1-2 oldal ami nem jött be, de nemzetközi az totál halott volt. Úgy egy órával később 11:20-ra viszont minden megjavult. Viszont a szolgáltató ISP sem tudta elérni GTS-t a vonalak túlterheltsége miatt.
Meg a ping is bix-re magasabb volt a szokottnál, először arra gondoltam megint sikeresen beleraktak egy nemzetközi hurkot. Aztán láttam BIX staton hogy megint haldokol náluk valami ahogy egy hónappal ezelőtt is. Akkor egy kábelátvágás miatt nem ment 3-4 órán át main bix linkjük, a tartalék 622mbps-esbe meg nehezen tudták belepréselni a 2Gbps-es forgalmat.Habár először ott is nemzetközi felé routoltak, akkor is a gyanusan magas ping és csomagvesztés tünt fel elsőnek.
Múlt hónapban olvastam másik fórumon hogy küldtek az előfizetőknek értesítőt hogy e hónap 5.-én és 6.-án hajnalban bővítenek meg hálózati eszköz nagygenerál lesz, de úgy tűnik nem tudták addig kihúzni újabb hiba nélkül.
Szépen meglátszik a BIX staton is. [link]
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 13 128 GB Fekete 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2048, 96% Akksi
- Vadiúj számlás SSD-k
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3403
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest