Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) zozzo72

zozzo72
(tag)

Ez érdekes lesz..

(#2) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Ilyen kijelzőhibával cserélték asszony J7 2017 kijelzőjét.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#3) leslieke válasza zozzo72 (#1) üzenetére

leslieke
(PH! félisten)

:K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) atike

atike
(PH! nagyúr)

Háromszor veri ezt le kenden... :DDD :DDD

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#5) Juhaszatti

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Lesz itt zúgolódás ha tényleg elhagyják végleg a hagyományos kialakítást. Az Apple vásárlók valahogy nehezebben emésztik meg a draaztikus változásokat.

Az az IPS meg 320-330 PPI-vel.. Talán még nem is lenne vele baj, ha nem egy csúcstelefonba tennék nagyon magas áron. De így..

(#6) sheratan válasza Juhaszatti (#5) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ja, az iPhone felhasználónak semmi se jó. Ha nincs változás, akkor sem jó, ha túl sok a változás, akkor sem jó :D

Amúgy ez az új kijelző és design kellemes lesz, amikor az alap 5,8"-os fog 1000$-ba kerülni, a nagyobb meg 1200-1300?

https://www.instagram.com/kornenator/

(#7) tuki2200 válasza sheratan (#6) üzenetére

tuki2200
(fanatikus tag)

Nem fog, csak lehuzzak a hulyeket, jovore ez lesz az alap design minden ujdonsagaval egyutt a megszokott ~200ezres arert gyorsabb hardverrel, mindenből jobbal, csiszolttal, aki meg most megveszi fél milláért melegíti majd a tudat, h 1évig menő volt :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4-PSN ID.: Ati_2200

(#8) pit stop

pit stop
(PH! addikt)

X dizájnjával, és X áron lesz az alap, onnan már csak feljebb lesz a nagyobb és újra hátradőlnek a központban miközben hallgatják a papírpénzek susogását...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Látom az idegesítő kávát bennehagyják az összesben :D

(#10) nkmedve válasza Juhaszatti (#5) üzenetére

nkmedve
(senior tag)

Már miért lenne zúgolódás? Vagy azt akarod mondani, hogy itt nem fog érvényesülni az iSheep mentalitás, és nem fog mindenki azonnal futni megvenni az új modellt? :DDD De komolyan, szerintem az Apple felhasználók 90%-a inkább X-et venne már most is ha nem lenne olyan drága, csak egy kis százalék akinek szimpatikusabb a régi dizájn (én is ezek közé tartozom, bár nekem még 5S van ami még régebbi dizájn).

Amúgy semmi gond nincs a 330 PPI-vel ha nem nagyítóval nézi az ember és minőségi a panel, legalább nem szívja le az akkut a GPU. Egyedül játékoknál tűnnek fel a pixelek a gyenge AA támogatás miatt, ilyenkor viszont egy 600PPI-s telefon sem sokat segít, mivel ott a hardver nem bírja a natív felbontást és azt lennebb kell venni (pl. Samsung-okon GameTuner-el, amit én is kell használjak a tabletemen ha nem akarok játszhatatlan FPS-eket bizonyos esetekben).

Ha az Apple ebbe az irányba megy a kijelzőkkel, akkor egyre biztosabb, hogy be fogom szerezni az i8-at és tartom kb. 4-5 évig, addig talán kiforrja magát az OLED (egyelőre halom gond van vele, a kontraszton kívül pedig semmi előnye egy jó IPS-hez képest), valamint az edge to edge irány egyelőre egyáltalán nem szimpatikus.

(#11) Juhaszatti válasza nkmedve (#10) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Speciel párom is zúgolódott már most a pletyka hallatán, mert neki is iPhone-ja van, és szereti a hagyományos kialakítású iPhoneokat. :D Az Apple kávamentes, szenzorszigetes megoldásával ellentétben. Nagyon nagyon sokan vannak ezzel ugyanígy..

A kijelző meg tényleg nem lenne rossz, mint írtam. Csak nem ebben a kategóriában.

(#12) EclipseGT válasza tuki2200 (#7) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Ha a cikk feltételezései igazak, akkor sajnos jövőre beköszönt a fél milliós telefonok kora.
Az alap LCD-s lesz majd a mostani i8 árban, a kisebbik OLED valahol a mostani X árában, a nagyobbik meg...
Á, bele sem merek gondolni. :D

#13: Azt írták rá, hogy "középkategóriás". Mondjuk azt nem, hogy miben lesz más.

[ Szerkesztve ]

(#13) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Az LCD paneles csak a kijelzőben fog eltérni a többitől, vagy hardverben is? Mert ha csak a kijelzőben, és a többi dologban megegyezik a másik kettővel, akkor tuti nem igaz a 650-750 dolláros ár, hiszen attól még ugyanúgy csúcskategória az is, sőt az iphone-osok nagy része óvakodik az oledtől.

(#14) NandorHUN válasza EclipseGT (#12) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Max iPhone fronton. Android gyártók azért tudják, hogy vásárlók nagy része nem olyan idióta, hogy ekkora profitért adja a pénzét.

Meg ugye Androidnál jobban érvényesül a piaci verseny is, szóval ezt nem tehetik meg szerencsére. :)

(#15) EclipseGT válasza NandorHUN (#14) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Ha megnézed az elmúlt éveket, az android gyártók szépen felzárkóztak árban az Apple mellé. Szinte az összes flagship 250-300 között mozog, a Note meg már kis híján befogja árban az X-et is.
Szóval én tartok tőle, hogy megint követő pályára állnak. Ha nem is jövőre, de szép lassan egész biztos.

(#16) giroud199

giroud199
(újonc)

Egy se utód nincs tervben 4,5-5"ban??? :/

(#17) frankweber

frankweber
(őstag)

Asszem nem lesz X-zem. 😕

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#18) Jakesz válasza EclipseGT (#15) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Igen, de csak a Samsung meg a Huawei ilyen, a többi androidos gyártó nem adja ennyiért őket. Arról nem is beszélve,hogy az értékük gyorsan csökken. Note 8-at már 1 hónap után 335 ezerről leakciózták 300-ra. 3 hónap után már 250 alatt lesz. Szóval érdemes várni, de aki a mostani helyzetekben első nap megvesz egy telefont, amikor majdnem minden új telefonnak vannak kisebb-nagyobb hibái, az fizessen csak. Az Iphone meg nagyon sokáig tartja az eredeti árát.

(#19) NandorHUN válasza EclipseGT (#15) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Csak annyi különbség van azért, hogy Android telefon vasban is ér annyit. Ha belenézel mi van a mobilban akkor érthetőbb az árazás, mint iPhone esetén.

Másik, hogy 250 megjelenéskor, 3-4 hónappal később ez már inkább 160-170 ezer. iPhone árai meg sokkal nehezebben változnak.

(#20) Soybex

Soybex
(őstag)

Semmi értelme szvsz :U

Samsung Galaxy Note 4 / Asus K501 /

(#21) LurkerSheik

LurkerSheik
(tag)

#18:Hivatalos viszontekadoknal ugyanugy tartja az arat a Note 8, i8 is mint barmelyik masik. i8 210k, a szurke import mas teszta.

#19: A vas pedig szoftver nelkul csak vas.

[ Szerkesztve ]

Új Xiaomi Power Bankok ///

(#22) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Ugyanez 4.5-5" kijelzővel rendel.

(#23) Zsidaaj

Zsidaaj
(kvázi-tag)

Tuti az uj ipad is megkapja ezt a kijelzo dizajnt, talan kidobnak egy ipod touchot is.

[ Szerkesztve ]

380 pozitiv és 0 negativ értékelés az oldalon.

(#24) EclipseGT válasza Jakesz (#18) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Samsung, Huawei, Google, LG, HTC, stb.
Mindegyik ilyen árban megy. +-1-2 10ezer.
Ahogy írták is fentebb, hivatalos helyeken azért nem esik az olyan gyorsan. Sufniból meg soha nem vennék ilyen árban telefont. Nemrég néztem pl. az S8+-t, hivatalos boltban még mindig 250 környéken van, pedig már elég rég kijött.

(#25) Jakesz válasza LurkerSheik (#21) üzenetére

Jakesz
(őstag)

A Media Marktnál láttam már leárazva 300-ra, még ha csak ideiglenes akció is volt. Jelenleg a FirstPhone-nál is 300 ezer, az is hivatalos bolt. 1-2 hónap után esett 30 ezret, ez nem elenyésző, az Iphone ára csak az új széria előtt esik ennyit.

(#26) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

A cikk megnyitása előtt nagyon reménykedtem, hogy esetleg egy 5-5,2"-es telefon lesz az egyik variáns, de hát sajnos nem. Alapvetően az álmom egy káva mentes 5S, a X képességeivel, de hát.... :)

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#27) petymeg

petymeg
(PH! addikt)

"érdemes megbarátkozni a kijelzőbe türemkedő TrueDepth kamerával, mert jövőre csak ilyen iPhone-ok érkeznek"

Sok jó dolgot talált már ki az Apple, ez a béna kijelző kilalkítás nem az. Nem csak ronda, mint a sz*r -bár ez szubjektív dolog- de ráadásul még nem is praktikus.

...bezzeg régen tömör volt a kifli...

(#28) LurkerSheik válasza Jakesz (#25) üzenetére

LurkerSheik
(tag)

Az i8 pedig extreme diginel 256 eppen. MM Redfriday 230.

Új Xiaomi Power Bankok ///

(#29) janeszgol válasza Jakesz (#25) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Az ajandek Dex araval kevesebb? :)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#30) .Szaki. válasza Zsidaaj (#23) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

iPad-nél sok értelmét nem látnám a dolognak, tabletek esetében azért szerintem inkább van szerepe a káváknak, mint egy mobiltelefonnál.

(#31) nkmedve válasza .Szaki. (#30) üzenetére

nkmedve
(senior tag)

Maga lenne a katasztrófa egy kávamentes tablet, már a mostani kissebb kávás tab-okat is nehéz megfelelően fogni, nehéz elkerülni a fals érintéseket (a Tab S2 sokszor az őrületbe kerget ezzel).

[ Szerkesztve ]

(#32) -Faceless-

-Faceless-
(őstag)

És egy random apple hírnél is megy a fröcsögés...

A hírhez egyébként várós az LCD paneles telefon, amúgy se jön be az OLED. Amúgy szerintem csak egy hagyományos 8+ lesz csak alul felül kisebb kávákkal, úgy egyszerűbb elérni a kívánt összeget.
Év közepe felé volt szó amúgy SE 2-ről is 2018 Q2-ben, de azóta se hallani semmit róla, nagyon remélem, hogy nem ez a 6.1-es drágaság lesz a "kicsi" utód. :(

[ Szerkesztve ]

(#33) Mill3r

Mill3r
(kvázi-tag)

Azért az vicces, hogy egy héttel ezelőtt olyan cikket lehetett olvasni (elvileg) ugyanúgy KGI- Ming-Chi Kuo forrással, ami az ellenkezőjét álltja. :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Tin

Tin
(PH! addikt)

már most beharangozzák, de nem is tudom... egy oled kijelző, ami cserében is horror áron van, baromira el tud értékteleníteni egy telefont. mert beég. idővel az összes. oké, aki használja 1-2 évig, annak nem gond, de utána hogy adja el? 1-2 éves használt iphone-ok elég jó pénzt értek eddig, egy akkucsere és kész. de mi lesz ezek után? meg persze a garancia alatt, ha beég, de nem cserélik.

szerintem ez nem jó irány. és egy 440 ezres telefonra azt mondani, hogy az a belógó nyelv "megszokható" meg "észre sem veszem", eléggé nagy elvakultságra vall, hiszen valójában, egy lépést hátralépve egyszerűen ocsmány és nevetséges. ahogy az is lenne, ha nem apple termék, hanem samsung, vagy huawei lenne.

a másik kedvencem meg az új trend: az elnyújtott 18-20:9 képarányú kijelző fölé írt minél nagyobb átmérő, ami a valóságban nem is nagyobb. bár kinézem ezekből, hogy a végén a 21:9 lesz a standard, és a youtube-on is az ultraszélesvászon :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Jakesz válasza Tin (#34) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Csak annak ég be az amoled, aki nem normálisan használja. GPS-ezés során, max fényerőn tutira beég, ezért akinek GPS-re kell telefon, felejtse el az amoledet. Más felhasználás során nem fog beégni. Az üzletekben kiállított beégett kijelzős Samsungokból sem érdemes kiindulni, mert azok egész nap be vannak nyomva, és majdnem mindig ugyanaz megy rajta, így persze, hogy beég. 3,5 évig használtam S4-et, 1 éve használok S7-et, nem is volt semmi beégés, és a jövőben sem tartok tőle.

(#36) 7Heads Drago válasza Mill3r (#33) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Ebből is látszik hogy a pletyka rovatban vagyunk.
A szél visz valamit az utcán és az egyből itt landol. Pont ezért olvasgatok itt egyre kevesebbet. Viszont a fórum rész a nagy tábor miatt meg itt a legjobb még.

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#37) .Szaki. válasza nkmedve (#31) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Így van. :K

[ Szerkesztve ]

(#38) NandorHUN válasza Jakesz (#35) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

GPS-en se ég be az amoled, ha olyan módon használod vagy ha pl letiltod a statusbart.

(#39) Segal

Segal
(őstag)

Akkor most jovore az iPhone 9 lesz az iPhone (X) 10 utoda?:DDD

www.nokiaprogramok.hu

(#40) NandorHUN válasza Segal (#39) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Szvsz teljesen mindegy, fan boi-ok úgyis megveszik.

(#41) Tibee86

Tibee86
(PH! kedvence)

Remélem nem ez lesz az irány, mert akkor megint nőni fognak az iPhone-ok (még ha nem is sokkal)...

(#42) EclipseGT válasza NandorHUN (#40) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Ekkora méretben már egész vállalhatónak tűnik (persze árazás függvényében), mert 6" felett már nem oszt, nem szoroz az a sziget. Ott már bőven marad hely a hasznos tartalomnak is.
Meg addig még kicsit reszelgetnek rajta, mert a 10-esnek egyelőre nagyon tech demo szaga van.

Ahogy az egyik index cikkben is írták, ebből is a második generációt kell megvárni. Pont, mint 10 éve.

(#43) NandorHUN válasza EclipseGT (#42) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Van akinek biztos kell ekkora tepsi is, de szeritem borzaszó kényelmetlen. Pedig nincs kis kezem, de 5,5" felett nem vennék semmit, az szent.

(#44) EclipseGT válasza NandorHUN (#43) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Én is így voltam vele, 5,2"-ról mégis 6,2-re váltottam. Kb. 1 nap alatt megszoktam. :DDD
De nyilván rengeteg ember van, akinek ezek nagyok lennének.

(#45) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

[link]
[link]
Sztem ez jóval fontosabb és értelmesebb hír az iPhonekról.

[ Szerkesztve ]

(#46) NandorHUN válasza EclipseGT (#44) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Én is megszoktam a nagyobb telefont, aztán mikor visszaváltottam jöttem rá megint, hogy mennyire kényelmetlen a nagy készülék. 5,5" felett zsebbe se fér már el rendesen egy telefon - már ha nem szumós testalkatod van. Fél kezes használat vagy sport telóval pedig felejtős.

(#47) Tibee86 válasza 7Heads Drago (#45) üzenetére

Tibee86
(PH! kedvence)

Fontosabb és értelmesebb? :Y
Egy alkalmazásról szól a linkelt hír, amire pl. épp ma jött frissítés.

(#48) 7Heads Drago válasza Tibee86 (#47) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Mert szerinted mennyi valóság alapja van ennek a hírnek a MA-n? Vagy ez a kamu vagy az 1 héttel ezelőtti.
Örülök neki hogy jött a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#49) Tibee86 válasza 7Heads Drago (#48) üzenetére

Tibee86
(PH! kedvence)

Ha Ming Chi-Kuo mondja, akkor az úgy lesz. ;]
Egyébként pont annyi, mint az összes clickbait hírnek.
De nem hinném, hogy nagyobb hírértéke lenne annak, hogy a google ismét nem tudja optimalizálni az alkalmazásait iOS-re, lassan megszokott lesz.

(#50) pusszycat válasza NandorHUN (#9) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Egy sötét stílusú háttérnél szinte észre sem vehető. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.