Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz Juhaszatti #5 üzenetére

    Már miért lenne zúgolódás? Vagy azt akarod mondani, hogy itt nem fog érvényesülni az iSheep mentalitás, és nem fog mindenki azonnal futni megvenni az új modellt? :DDD De komolyan, szerintem az Apple felhasználók 90%-a inkább X-et venne már most is ha nem lenne olyan drága, csak egy kis százalék akinek szimpatikusabb a régi dizájn (én is ezek közé tartozom, bár nekem még 5S van ami még régebbi dizájn).

    Amúgy semmi gond nincs a 330 PPI-vel ha nem nagyítóval nézi az ember és minőségi a panel, legalább nem szívja le az akkut a GPU. Egyedül játékoknál tűnnek fel a pixelek a gyenge AA támogatás miatt, ilyenkor viszont egy 600PPI-s telefon sem sokat segít, mivel ott a hardver nem bírja a natív felbontást és azt lennebb kell venni (pl. Samsung-okon GameTuner-el, amit én is kell használjak a tabletemen ha nem akarok játszhatatlan FPS-eket bizonyos esetekben).

    Ha az Apple ebbe az irányba megy a kijelzőkkel, akkor egyre biztosabb, hogy be fogom szerezni az i8-at és tartom kb. 4-5 évig, addig talán kiforrja magát az OLED (egyelőre halom gond van vele, a kontraszton kívül pedig semmi előnye egy jó IPS-hez képest), valamint az edge to edge irány egyelőre egyáltalán nem szimpatikus.

Új hozzászólás Aktív témák