Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz Donki Hóte #6 üzenetére

    Csak, hogy egyel több visszajelzésed legyen nekem sincs 65W-os gyorstöltőm, pedig az átlagnál érdeklődőbb és talán járatosabb is vagyok a témában.
    Továbbá csatlakozom azokhoz akik szerint nettó pofátlan lehúzás a szintén nettó brutális áremelkedések korában kispórolni egy évtizedek óta természetesen a készülékekhez járó tartozékot (töltő) . Mindezt a környezetvédelemmel egy lapon említeni pedig pofátlan és nagyon visszatetsző cinizmus.
    A jack elhagyása hasonlóan ostoba, de még annyira sem magyarázható júzerekre kényszerített gyártói baromság mint az értesítő LED elhagyása amit csak részben pótol az AOD.
    Úgy tűnik új készülék helyett beruházok egy új akkumulátorra a Note9-hez és megtartom addig amíg érkeznek rá a biztonsági frissítések.
    Ugyanis nagyjából ez volt az utolsó olyan készüléke a Samsungnak amibe az akkori lehetőségekhez képest mindent belepakolt és azóta sem látom azt a hipertérugrást ami miatt azt érezném, hogy azta mindenképp váltanom kell.
    Az Apple pedig legyen ezerszer is átkozott, mert nagyjából minden hülye és ostoba húzás tőlük ered az iparban amit aztán a többiek némi nyámnyogás után lemásolnak.

    Ui. Filléres dolgokról beszélünk egyébként amik kimaradnak mostanában mobilokból a fejlődés jegyében és ugye a Microsoftnak is mindig milyen jól bejött mikor meg akarták mondani a júzereknek, hogy szerintük mitől és hogyan lesz jó nekünk.. : )

    Ui. 2, A gyorstöltés mánia helyett pedig tök jó lenne ha végre eljutnánk odáig, hogy egy mobil szemrebbenés nélkül kibírjon normál használat mellett 2-3 napot egy hosszú napot pedig akkor is ha kora reggeltől késő estig egész nap kézben van.

Új hozzászólás Aktív témák