Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • panaro

    csendes tag

    válasz Tin #37 üzenetére

    Én S9-t cseréltem le S20 FE SD-re, éppen az SD miatt, és igazat kell adnom Neked. Akkukímélés miatt az S9-est FHD-n használtam, most meg a 120 Hz-et kapcsoltam ki, tehát a paraméterek hasonlók, sőt, ez ugyebár az újabb, mégis egész egyszerűen szebb az S9-es képe. Jobb is kézbe venni, amihez persze az is hozzájárul, hogy azon üvegfólia volt, ezen meg a gyári műanyag. A "kecses" alakja, az edge kijelző miatt sokkal szebb is volt az egész, hiába a vastag alsó és felső sávok. Az S20 FE külsőleg teljesen jellegtelen telefon, rénézésre éppen olyan, mint a lányom A50-ese.

    Mindazonáltal nem bántam meg a cserét: relatíve olcsó volt, sokkal tovább bírja az aksija, kevésbé melegszik, gyorsabb (bár én alig játszom vele) és megbízhatóbb. Az ujjlenyomatolvasó sokkal jobb helyen van a kijelzőn, és bár optikai, semmivel sem tűnik pontatlanabbnak, és bőven a tűréshatáron belül lassabb, mint az S9 hátlapija. A kamerát ritkán használom, de a minősége ég és föld az S20 FE javára. Az új Clear View Cover szintén összehasonlíthatatlanul jobb lett. Remélem, bírja is majd addig, amíg le nem jár a szoftveres támogatása.

    Mindazonáltal arra jutottam, hogy ha a következő telefonom is Samsung lesz, akkor újra egy "rendes S"-.be fogok beruházni. Már ha lesz olyan, ami minden szempontból "kiérdemli". Most éppen az Exynos-kalamajka miatt választottam inkább az SD-s igáslovat.

Új hozzászólás Aktív témák