Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs_beno

    csendes tag

    válasz TCSZ #49 üzenetére

    Hali!
    A kijelzőt én ha rásüt a nap, nem igazán látom, kell az árnyék. Lehet az én szememben (szemüvegemben) van a hiba.
    Mp3-at lejátsza, egész könyvtárat nem, csak a fájlokat egyesével, de kiteszi a hangot a2dp-s bt headsetre is akár.
    A media lejátszóban lehet lehet megadni "játéklistát?", gondolom ez playlist akar lenni, vagy akár "adatfolyam URL"-t is.
    Az e-book olvasóval .txt fájlokat próbáltam, azokat megjeleníti. Az androidos jegyzeteimet másoltam rá.
    Aki nem tub usb-n másolni rá próbálja ki egy ubuntu, vagy xubuntu live cd-vel. Az asszony laptopján alap xubuntu van és az is látja a telefont.
    Üzemidő nekem egy kicsit csalódás, napi 16 órára bekapcsolt mobilnet és bt használattal éjszaka sem kikapcsolva, a második nap estére félig volt csak az akksija, fél akksival én már nem indulok neki egy új napnak.
    Főleg a mobilnet szívja az akksit, mivel 2G nincs rajta, csak 3G, vagy a 3,5G.
    Én nem tudtam 2G-re állítani egyik beállítással sem, pedig e-mail ellenőrzéshez elég lenne az is, androidon is elég volt(nekem).

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák