Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz e-newsee #18 üzenetére

    Apunak már volt mobiltelefonja gyerekkoromban, csak ő azt hívásra és SMS üzenetek küldésére használta. Nem tudom a mobiltelefon típusát, csak arra emlékszem, hogy az Ericsson gyártotta, antennája volt és fekete színű volt és nagy volt. A régi filmekben vagy a régi időkben játszódó filmekben az üzletemberek kezében lehet olyat látni, vagy az 1990-es években lehetett látni az üzletemberek kezében. Arra emlékszem, hogy az 1990-es években simán megcsinálta azt apu, hogy mobiltelefonon felhívta a szüleit, amikor meghalt az új autó, mert elkezdett füstölni az autó. Utána apu szülei hazavittek minket az autójukkal a kórházból. Apu cége ekkoriban azzal foglalkozott, hogy a vezetékes telefonhálózatot építette ki, vagyis aki kérte, annak apu cége bekötötte a vezetékes telefont a házba. Szerintem ez úgy volt, hogy apu cége a MATÁV alvállalkozója volt. Néhány helyen voltam apuval, amikor az emberei a kábelekkel foglalkoztak, vagyis a kábel végig vezetésén az utcán, föld alatt, utána be a házba. Apunak ekkor korlátolt felelősségű társasága volt, ami akkoriban, ha jól tudom, akkor 3.000.000 forint törzstőkével kellett minimum, hogy rendelkezzen.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák