Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz #16820480 #5 üzenetére

    Én részemről nem hiszem, hogy jelentős összefüggés is lenne a szemét mennyisége és a központi szigor között. Nagyon magas a szemét aránya S60-on (a publikus SDK/self-signing sokkal többet nem enged), az App Store-ban (olcsó bekerülés, a szemetet nem szűrik igazán), Android Marketen (nincs szűrés, van helyette sok hobbiprogramozó, aki a legapróbb Hello Worldjét is feltölti) egyaránt. Windows Mobile-on (ahol semmilyen szűrés vagy korlát nincs) nem tudom, az érzésem az, hogy arra általánosságban nem fejleszt senki (:DDD), a BB-ről meg a Palmról meg egyáltalán nem tudok semmit.

    Mi lett az antipatikus lépésekkel? Csak szubjektíven tudok válaszolni. Úgy tűnik nekem, mint az átlagbirkának, fél év a memóriám :N Kettő jutott eszembe: 1) a WebOS-t másoló Palm OS UI legyilkolása (shit sucks, régen volt, és egyébként se érint, az érzelmek meg kihaltak), ill. 2) a kötelező OS frissítések, amik akár maguktól is feltelepülnek (ez az új hozzáállás ellensúlyozza ezt). Másrészt meg kell ismét valami újdonság, ami talán jó is.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

  • Karma

    félisten

    válasz #16820480 #7 üzenetére

    Volt egy elutasítós történetük, de abban echte megmondták, normálisan fogalmazva, hogy a program egy olyan privát API-t használ, ami nem végleges, később tervezik publikálni, így nem támogatják.

    Kiemeltem a szerintem fontos részt. Ez még bőven a mostani nyitás előtt volt, ennél csak jobb lesz a helyzet. Forrás.

    "NaNPlayer is using APIs that are currently private because they will change significantly in a future release. Although we aren't able to support the functionality that JC needs right now, we are listening to the community to help prioritize which APIs and features we put into webOS.

    While we can’t accept NaNPlayer into the App Catalog right now, we are not rejecting it, and we are happy for it to continue life as a homebrew application until we get to the point where we can release public, supportable APIs for the functionality that it requires.


    Chuq Von Rospach
    Palm Developer Community Manager"

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák