Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz #16820480 #5 üzenetére

    Én részemről nem hiszem, hogy jelentős összefüggés is lenne a szemét mennyisége és a központi szigor között. Nagyon magas a szemét aránya S60-on (a publikus SDK/self-signing sokkal többet nem enged), az App Store-ban (olcsó bekerülés, a szemetet nem szűrik igazán), Android Marketen (nincs szűrés, van helyette sok hobbiprogramozó, aki a legapróbb Hello Worldjét is feltölti) egyaránt. Windows Mobile-on (ahol semmilyen szűrés vagy korlát nincs) nem tudom, az érzésem az, hogy arra általánosságban nem fejleszt senki (:DDD), a BB-ről meg a Palmról meg egyáltalán nem tudok semmit.

    Mi lett az antipatikus lépésekkel? Csak szubjektíven tudok válaszolni. Úgy tűnik nekem, mint az átlagbirkának, fél év a memóriám :N Kettő jutott eszembe: 1) a WebOS-t másoló Palm OS UI legyilkolása (shit sucks, régen volt, és egyébként se érint, az érzelmek meg kihaltak), ill. 2) a kötelező OS frissítések, amik akár maguktól is feltelepülnek (ez az új hozzáállás ellensúlyozza ezt). Másrészt meg kell ismét valami újdonság, ami talán jó is.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák