Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz tjb007 #829 üzenetére

    Én sem sufnigsm-ről beszéltem.
    Meg miaz, hogy a P kifutott és így fair? Két telefont hasonlítunk össze a jelenlegi(!) árazását. Amíg mindkettőt lehet kapni újonnan / boltban / szolgáltatónál, addig tökmindegy melyik futott és hova.
    De legalább nyugodt szívvel linkelem be a Telenoros árlistát amire alapozva mondtam amit mondtam, mert semmivel sem lesz hiteltelenebb, mint amit te linkeltél. Csupán nézőpont kérdése. [link]
    Ugye, ha visszaolvasod a kezdeteket azt írtam, hogy a Telenornál vállalkozói előfizetésre, 2 év hűséggel.
    " Sony Xperia P bruttó ár 39.900 Ft"
    "Nokia Lumia 820 bruttó ár 74.990 Ft"

    Meglehet nézni. Nem duplája, de majdnem. :)

    @#830) Sofian :

    Oh én megengedem, használd egészséggel. De amint az a többiek hsz-éből is kiderül a túlnyomó többségnek erre vagy nincs szüksége vagy nem tudja 100%-ig kihasználni lefedettség miatt.
    Ezért is mondtam, hogy a szubjektív egy telefon megítélése. Mivel ha neked kell, neked nyilván értékesebb az LTE képes telefon. Viszont a túlnyomó többségnek épp az előzőekből adódóan az LTE képesség semmiféle plusz nem jelent, max jobban fogy az akksi - ahogy ezt szintén az előbb írták.

    Tessék, itt a T-s LTE lefedettségi térkép: [link] Aki nem itt él vagy dolgozik, azoknak pontosan nulla az értéke az LTE-nek.
    Szvsz előbb a 3G-t kéne 100% közelire megoldani mindegyik szolgáltatónál és akkor lehet menőzni az LTE-vel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák