- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Apple Watch
- Google Pixel topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- One mobilszolgáltatások
- Redmi Watch 5 - formás, de egyszerű
- Fotók, videók mobillal
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
Új hozzászólás Aktív témák
-
Én bízom benne, hogy sikerül elérniük, hogy ők is számításba kerüljenek a PC és konzol piac mellett, mint alternatíva, mert iszonyat szimpatikus az egész koncepció.
Kézikonzolban volt hasonló régen, a Pandora megvalósításaként. Az is lényegében egy Linux konzol, közösségi háttérrel.
(ez is egy olyan cucc, amit már nem is tudom, milyen régóta szeretnék beszerezni, csak folyton későbbre tolódik)
-
-
válasz
KKaresz45 #76 üzenetére
Egyelőre még csak a régi Atari játékok jöttek szóba, illetve a már meglévő Linux játékok, de ez érthető is, mivel még nincs is kézzel fogható hardver, sőt, még a konkrét hardver sem ismert, de ha van esze az Atarinak, akkor a lehető legtöbb fejlesztővel igyekszik tárgyalni, hogy fejlesszenek kimondottan a gépükre, ahol előny az, hogy lényegében elég megírni egy járékot Linuxra, majd úgy belőni a grafikát, hogy menjen rajta, de azzal a lendülettel a fejlesztő már akár kiteheti a játékát máshova is, szintén Linuxra, Steam-re, GoG-ra, stb.
Arról nem is beszélve, hogy lehet rá tenni majd DOSBox-ot, WINE-t, egyéb emulátorokat, (de akár Kodi-t is) szóval ez inkább annak jó, aki akar egy mini gamer PC-t, amire rá tudja rakni a mindenféle játékait, illetve emellé még jó eséllyel a Steam Link is menni fog vele, így a nappaliba lehet streamelni egy izmosabb PC-ről a játékot, ez a gép meg elég kicsi és halk lesz hozzá, meg esztétikusabb is a TV alatt, mint egy nagy baszom PC
Mindegy, nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy vegye meg, csak eszembe jutottak felhasználási módok, illetve nekem anno a Steam Machine is nagyon tetszett, csak ott az ára tartott vissza, meg itthon nem is nagyon volt egyik sem. Ez meg emellett még gyönyörű is, plusz Linuxos, plusz csak 300 dollár, szóval kötelező vétel nekem.
Szerk.: egyébként én nem is nagyon számítok AAA játékokra annyira, de nem is azért fogom venni.
Én egyébként is inkább a retro és indie játékokat imádom, azok meg lesznek bőven rá -
válasz
KKaresz45 #25 üzenetére
Nem is amiatt bukott, hanem leginkább az ár és a gyér hardverkínálat miatt.
De az is tény, hogy egy Xbox vagy PS lényegesen jobb multimédia terén, és valamennyire ez is beleszólt a sikertelenségbe.Itt az ár szerintem rendben van, és a játékkínálat is várhatóan szuper lesz.
Én legalábbis többet is hajlandó lennék érte kifizetni, mindenféle habozás nélkül -
Annyira tudtam, amikor megkaptam a hírlevelet,
hogy amikor a PH-n lesz cikk róla, akkor az lesz kiemelve, hogy AMD-s leszEgyébként szerintem nagyon ígéretes gép lesz. Lényegében hasonló, mint a Steam Machine koncepciója, csak nem kizárólag egy áruházra koncentrál, a játékok mellett a multimédiás tartalmak is támogatottak lesznek (ez szerintem egy nagy hiányossága a SteamOS-nek), valamint az ár se lesz elszállva.
Ráadásul mivel standard PC, így bármi akadály nélkül mehet rá a Steam kliens, plusz ott a Big Picture mód, és lényegében pillanatok alatt Steam Machine-né alakítható a gépÉn mindenképp szerezni fogok egyet, mert egyszerűen baromi szuper ahogy van
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Samsung LCD és LED TV-k
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Renault, Dacia topik
- Nintendo 3DS és DS topic
- Cyberpunk 2077
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Új kétfiókos NAS-sal gyarapodott a Synology palettája
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- További aktív témák...
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezeskonzol extra játékokkal garanciával hibátlan működés
- Olcsó laptop! Lenovo Ideapad R3 3250U / 8GB RAM / 128Gb SSD!
- Apple iPad Pro 11" (3rd Gen) Profi teljesítmény, elegáns külsővel!
- Bomba ár! Dell Latitude 5490 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD I HDMI I W10 I CAM I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest