Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wortz

    tag

    A nagy tepsi telefonok között ez valami hihetetlenül király cucc. Sőt. Hogy őszinte legyek, szerintem jelenleg az egész piacon ez most a LEGJOBB telefon a saját méretkategóriájában. Iszonyatos hardver, gyönyörű dizájn (bár a magam részéről a virtuális gombokat jobban szeretem, de ez még nem von le a teló értékéből), az anyaghasználat példa értékű, kvázi mindent visz, amiből eddig telefont csináltak (igen, az alut is űbereli).
    És ami miatt egy HATALMAAASSS piros pont jár, az az akkumulátor. Végre egy gyártó, aki nem arra törekszik, hogy borotválkozni lehessen a telefonnal, hanem arra, hogy több napot is kibírjon egy töltéssel. (Legalábbis remélem még ez a hardver sem képes nullára szívni ezt a brutális akkut 1 nap alatt). Komolyan mondom, BIG F. +1.

    Jó lenne, ha ebből kiadnának egy Mini verziót is, mondjuk úgy 4,2-4,3 colos méretben. Nem mintha megvenném, mert gondolom horror ára lesz/lenne, és igazából nekem fölöslegesen erős ez a hardver, és a PPI fetisiszta sem vagyok. De ilyen anyagfelhasználással, kis méretben egy fele ilyen erős telóra simán vevő lennék.

    A vágyakozásaimat félretéve, a konkrét telónál maradva, +1+1+1+1+1=5* :C :C :R :R
    (Most már tényleg csak egy használható méretű verzió hiányzik. :DD )

    Szerk: annyira király ez a cucc, hogy meg merem kockáztatni, hogy ha kedvelném a nagy telókat, akkor OS függetlenül ki merném jelenteni, hogy jelenleg szimplán a LEGJOBB a piacon. Veri az iPhone-t, az összes Lumiát, és a többi droidos teló is csak valami halovány crap-halom ehhez képest.)

    Egy kérdés. Azt lehet tudni, hogy ez még Google, vagy már Lenovo tervezés?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák