Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    Na, hogy ne offoljam szét teljesen a témát: A sors úgy hozta, hogy volt alkalmam kipróbálni a masinát! Elég vegyes érzésekkel szálltam ki belőle... Budapest, aglomeráció és M0. Igazából nem tudom tudnám e ajánlani valakinek. Talán szigorúan városi felhasználásra a méretei miatt. Ott is jobb oldalon, ahol több sáv van, mert ebben az elektromos dinamika még hírből sincs, Talán annyi az előnye, hogy fordulékony. Cserébe baromira nem stabil. Imbolyog, hintázik és HANGOS! De annyira, hogy engem meglepett. A hangos alatt értem, hogy zajos. 100 környékén már az az érzése van az embernek, hogy a következő pillanatban szét esik. Arról nem beszélve, hogy egy örökkévalóság vele elérni. EEgy megrakott 30 tonnás szintjén mozog. Cserébe a hatótáv is rohamosan csökken vele. És billeg, ugrál, sz@r. Nem való oda. Ja, és a klíma..... Egy vicc benne.
    Ennyiért szerintem még elektromos vonalon is van ennél nagyságrendekkel jobb vétel. Talán fele ennyiért érdemes lehet elgondolkodni városi autónak rajta. De ezért a pénzért- még az elrugaszkodott autópiaci árak mellett is- ez szerintem nagyon kevés.
    És hogy ne csak negatív legyek: Viszonylag kényelmes az ülés. Viszonylag! De tényleg nem élhetetlen. Na jó, negyven fokban e mellett a klíma mellett a műbőr talán nem a leg nyerőbb ötlet bele, de na.... Ne legyen az ember telhetetlen. Még hátra is kb jól beférek, pedig vagyok 186 centi. Városi forgalomba- még ha kompromisszumokkal is, de élhető. De senki ne ezzel akarja megmutatni lámánál, az állandó nyomatékot.... Mert nincs :DDD Nem, tényleg nincs. Semennyi. Talán lejtőnek, hátszéllel. Vagy szakadéknak lefelé..... vagy ilyesmi. Félelmetesen lomha :D DE! Ezek ellenére, ha szigorúan városi használatra kéne valami, volna az az ár, amiért el tudnám képzelni. Meg van benne a praktikum ilyen tekintetben, minden hiányossága mellett. De az a pénz amit ez szerintem maximum megérhet köszönő viszonyban sincs az árához. Úgy a fele.... esetleg. De inkább az alatt valamivel. Túl sok a kompromisszum benne ennyiért. Az árához viszonyítva pocsék. De más árazással, tudomásul véve a hiányosságait, lehet(ne) jó vétel.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák