- MIUI / HyperOS topik
- Google Pixel topik
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Poco F7 Pro VAGY Nothing 3a Pro ?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Fotók, videók mobillal
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- iPhone topik
- Instagram közösségi fényképezés
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bone123
HÁZIGAZDA
Ha a 600 euró kártérítés visszacsorog (már intézik), akkor tényleg fellélegezhetek. Több ponton is sikerült takarékoskodni, például egy szobát bérelve ketten majd hárman, de ha a Tropicana szállás közelébe se ért a többi, sokkal olcsóbb másiknak, legalább az utolsó napot gond nélkül lemondhattuk, ami nagy segítség volt.
Emellett a kormányzati leállás miatt egyetlen parkbelépőt se kértek el, mert senki se volt a fizetőbódékban (kivétel a Bryce Canyonban, ahol bérmentve takarították le az egyméteres havas utat, és irányítottak bennünket, azt is ingyen). Végezetül beértük 7-8 kajálással és egy-egy sörözéssel, miközben a CES-en azért megetettek, megitattak bennünket.Kimaradt ebből a körből sajnos a stúdiótúra és a szintén nem olcsó, de kötelezőnek mondott San Diego állatkert, a hajótúra San Franciscóban, a kajakozás a Coloradóban a Glen Canyon környékén, a Lower Antelope Canyon, a Monument Valley stb. Szóval bőven sikerült fogni a költségeken, simán rájöhetett volna még 1000 dollár, ha eleresztjük magunkat, és ha komolyabb szállásigényeink vannak. Ha már egyébként ott van az ember, a vidéki Amerika teljesen vállalható pénztárcával, a motelárak, a kajáldák és főleg Nevadában az üzemanyag. Mellesleg jó árat autóbérlésen is fogni lehet. A nagyvárosi élet már sokkal drágább, persze ott már mások is a fizetések.
-
WinstonWolf
senior tag
Nekünk tavaly 7 nap Vegas - ott egy nap Mustang bérlés Grand Canyon túra - majd autót bérelve át LA-be 10 napig - ott végig nalunk volt a kocsi- két főre kijött 2 millából mindennel. Vegasban a Cesars Palace-ban laktunk, LA-ban meg Venice Beachen. Ezek csak az autóbérlés, meg szállás és repjegy számok.
Kb még 1 millát költöttünk el erre-arra
de abban volt WB stúdió túra, Universal Stúdió túra, Disneyland, meg egy plusz bőrönd hazafelé a sok vásarolt cuccnak.
Szóval amit dollárban megadott egy főnek erre az útra full reális...
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen TV-t vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Akciókamerák
- Futás, futópályák
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- MIUI / HyperOS topik
- Google Pixel topik
- Ha a fejlesztőkön múlik, akkor nem tér vissza a GPU-s PhysX
- További aktív témák...
- új bontatlan Apple Watch Series SE 2.gen GPS 40mm csillagfény alumíniumtok Apple
- GARANCIÁLIS! Apple Watch Series 10 GPS 42mm Rose Gold!
- Arany színű Amazfit GTS 2 okosóra dobozában töltőkábellel
- újszerű Apple Watch Series 9 GPS 45mm éjfekete alumíniumtok fekete sportszíjjal 2 év garanica Apple
- Apple Watch SE 2022 44mm Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 100%/p4326
- Honor 400 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 docking station (1x5K vagy 2x4K felbontás) (DisplayLink)
- LG 39GS95UE - 39" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Új! Számla + 1-3ÉV Gari! Áfás! Gamer PC - Számítógép! I5 14400F / RTX 3080 / 32GB DDR5 / 1TB SSD M.2
- LG 27GP95RP - 27" Nano IPS - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 600
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest