Hirdetés

2019. január 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Reménykedtem, a sepckok jók, de ezt az igénytelen hátlapot... Van neki olyan átható szoci "szaga"

Mondjuk jó pont a Snapi 675

[ Szerkesztve ]

(#2) sfefe válasza Duliee (#1) üzenetére

sfefe
(senior tag)

Vegre nem uveg!

(#3) Stabi83 válasza Duliee (#1) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Felsőkategóriában szívesen látnék ismét bőr hátlapokat, alsóbb szegmensekben pedig minőségi plasztikot ami nem csúszik és ha le is esik még tompítja is az esést.

(#4) tibcsi0407 válasza Duliee (#1) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Ha valóban marhabőr, akkor a fogása azért nem lehet olyan rossz. Bár én nem tudom milyen márka egyáltalán ez a Hisense. Megbízható?

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#5) Herreløse válasza tibcsi0407 (#4) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

“...Bár én nem tudom milyen márka egyáltalán ez a Hisense. Megbízható?...”

Biztosan:U;]

Nekem tetszik,főleg a hátlap. Olyan LG G4 feeling-em van tőle. Azt mondják jól tapad a kézben,akkor tokot sem raknék rá.

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#6) tibcsi0407 válasza Herreløse (#5) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Erre szerintem sem kell tok.

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#7) ρσгτσ válasza Herreløse (#5) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Nekem G4 -en kopott rendesen a bőr hátlap. Aztán próbáltam nagyon vékony átlátszó szilikon tokban, de abban is kopott. De legalább cserélték a szervizben.

Szóval szépnek szép a bőr hátlap, de szerintem telefonon nem túl praktikus.

tibcsi0407:
Én anno rendeltem telefont, de elég dzsunka volt. Lehet azóta sokat fejlődtek. Kb. 2-3 éve. Viszont más eszközei nem rosszak.

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#8) Herreløse válasza ρσгτσ (#7) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Én szerettem anno a G4-gyet. Fekete bőrös volt. Tavaly vettem egyet nosztalgiából,annyira jó az egész,nem üveg,satöbbi. Ha ezután csak így adnának ki telefonokat,bőr hátlappal,az sem érdekelne. Az üveg hátlap egyszerűen merénylet a telefon és a tulajdonosa ellen. És ami még hiányzik,a levehető hátlap,házilag cserélhető akku.Na ezt is száműzték. Szemetek:D

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#9) ρσгτσ válasza Herreløse (#8) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

G4 azon kevés telefonok közé tartozik, amit megtartottam. Én is nagyon csíptem benne lévő SoC ellenére. Meg persze (szinte) egyből nyitottam rajta BL -t, szóval garancia nélkül amúgy sem ért volna sokat. Mivel nem zárható. :D

Szerk.:
Üveg hátlapot a melegítgetős szétszedés miatt nem szeretem, de amúgy dizájnban az is bejön. Bár néha inkább üveg hatású műanyag szerűség....pl. Huawei P7.

[ Szerkesztve ]

(#10) Stabi83 válasza ρσгτσ (#7) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Nekem is volt illetve apámnál még meg is van a G4 barna bőrel. Az a baj hogy nem volt túl minőségi az a vékony kis bőrdarab. A 300+ kategóriába szerintem beleférne egy minőségi bőr hátlap. Vadásztam barna bőr hátlapos P20 Pro-ra de szinte beszerezhetetlen ahol meg van ott irreális az ára. Fogtam a kezembe és nem akartam lerakni. Sokkal jobb minőségű mint a G4 volt.
Az üveg hátlaptól egyszerűen undorodom, semmi előnyét nem látom csak hátrányát ( törik, karcolódik, cserélhetetlen de legalább pucolgathatod fél percenként főleg nyáron, ha pedig cserélni kell akkor egy vagyon).

[ Szerkesztve ]

(#11) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

A kalauz a Hisense-hez is beugrott - jopofa a cim :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#12) Mik76

Mik76
(fanatikus tag)

Ez a kamera lyuk meg rosszabb mint a noccs. :U

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#13) ρσгτσ válasza Stabi83 (#10) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Én eleve tokot teszek a telefonra, szóval nekem mindegy a hátlap. A fém egy kicsit rosszabb lehet hőre reagálva, de kb. ennyi.

Az a baj, ha sokat teszed el és veszed elő a zsebedből, akkor mindegy milyen az a bőr hátlap. Kopni fog. Főleg farmerben tartva.

(#14) ates válasza Mik76 (#12) üzenetére

ates
(tag)

Nekem ez valahogy jobban bejön, igaz élőben még nem tudtam kipróbálni. :DDD

(#15) Tomi_Ohl válasza sfefe (#2) üzenetére

Tomi_Ohl
(PH! kedvence)

Pontosan. Még ha nem is adna túl minőségi érzést, akkor is inkább ez, mint az üveg.

Xiaomi Mi5S - LineageOS 16 & Xiaomi Mi3W - Sailfish OS 3.0.1.11

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.