Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gratzner

    tag

    Sziasztok!
    A hsz-eket végigolvasva kénytelen vagyok leírni, hogy w8-on kívül szerintem minden os-t kipróbáltam kb. fél éves periódusokban, évek óta, váltogatva, sokszor párhuzamosan. Másfél éve viszont megvettem az első Blackberry-met (9900), ez pár hét elteltével átalakult cégessé és jött mellé egy Q10 a BB10 miatt, amit a kijelző mérete miatt cseréltem Z10-re (akkuidő elszomorított kicsit), nemrég cseréltem egy már jóárasított Z30-ra. IMÁDOM!
    Amint a fenti sorokból kiderül, kissé leragadtam a BB-nél :) (megjegyzés: Android fronton a Nexus-ok előtt azért le a kalappal)
    Soha nem használtam még stabilabb, letisztultabb, felhasználóbarátabb, sallangmentesebb és gyorsabb rendszert, mint a BB10! Egyszerűen pazar. Köszönöm BlackBerry...

    Na és akkor a kérdésem:
    Nem bírom kivárni a hivatalos 10.3.1-et Z30-ra, Passportra pedig még szerintem minimum fél évig nem lesz keretem. Ma feltettem egy 10.3.1.997-et autoloaderrel. Hogy tudom a rendszerbe varázsolni a gyári óra alkalmazást? A gyorsindítások közt az ébresztőt be tudom kapcsolni, de beállítani nem, illetve az óra maga elő sem jön... Ötlet?
    Köszönöm előre is...

Új hozzászólás Aktív témák