- Kis telefon hatalmas teleppel
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Xiaomi 14 Ultra - Leica hercegnő
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy Watch Active 2 - láthatatlan gyűrű
- Mobil flották
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
Új hozzászólás Aktív témák
-
egyetértek, én pl. az AGP-s 7300GT-vel sokkal többet szívtam, mint azóta bármelyik VGA-val - a teljesítményben kitűnő 9x.xx-es drivercsaláddal egyszerűen nem ment normálisan együtt...
far cry 2 téma: na pont itt lehet a kutya elásva - arra gyanakszom, hogy a DX10.1-es megoldásnak kisebb a memória-igénye (azon az alapon, hogy ha két render pass párhuzamosan megy, akkor átlagosan kevesebb időt töltenek a render targetek a memóriában).
-
válasz
janos666 #172 üzenetére
azt tudom, de most nem ez a gond. kicsit több részlettel:
FC2 ultra beállítások, small ranch benchmark (vagy hogy a kórságba' hívják
):
1280x1024, noAA, XP-DX9: 29.1fps
1280x1024, noAA, Vista-DX10: 31fps
1280x1024, 4xAA, XP-DX9: 21.1fps
1280x1024, 4xAA, Vista-DX10: 17.7fpsSzóval, míg AA nélkül gyorsabb DX10-ben, AA mellett csúnyán visszaesik. Ez lehet attól, hogy a DX10-es path több memóriát használ, meg a drivertől. Erre keresem a választ.
-
aha, gondolom. és Carmack nyilatkozataiból ítélve, ez roppant valószínű is
vmi komment az Assassin's Creed teszteredményekre?
btw. DX10.1, a párhuzamosított render pass-ok memóriát is spórolnak? csak mer' nagyon úgy tűnik, hogy DX10 alatt a Far Cry 2 már 12x10-ben kifogyogat az 512M memóriából, ha 4xAA be van kapcsolva
még ellenőrzöm a 180.akárhányas driverrel is...
-
válasz
janos666 #162 üzenetére
a prey memphi666-hoz hasonlóan nekem is nagyon tetszett. a motorral sincs amúgy komolyabb bajom, végső soron ez volt az első teljesen dinamikus fényekkel operáló engine, ami azért nem kis dolog. de a sebessége szerintem legjobb esetben is középszerű, ATI HW-en meg szimplán siralmas.
-
a crysis egy hót DX9-es játék, abból sem a legmodernebb, a VGA erőforrásait igen hasonlóan használja, mint a FEAR vagy az Oblivion - az UE3 motor vagy a GRID motorja pl. sokkal fejlettebb, pedig utóbbiban nincs is DX10.
amúgy sztem a DX10 legfőbb baja az, hogy a Vistához van kötve, ezért hiába van mára az emberek nagyobb részének DX10-es hardware-e, a fejlesztők óvakodnak a DX10-es pathra túlzott hangsúlyt fektetni.M107: Carmack bármekkora császár is, a Doom3 motort csúnyán félrepozicionálta, úgyhogy azért én nem vennék tőle sem mindent készpénznek.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Linux kezdőknek
- Iszonyatos mennyiségű hulladékkal járhat a Windows 10 terméktámogatásának vége
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- Metal topik
- Az új vezér szerint már nincs a legjobb tíz chipgyártó között az Intel
- Új szintre emelte a fényűzés fogalmát az ASUS
- Egyesítené a ChromeOS-t és az Androidot a Google
- Autós topik
- Kis telefon hatalmas teleppel
- Házimozi belépő szinten
- További aktív témák...
- Eladó Powercolor 5700XT Red Devil Dobozában
- PNY EPIC-X RGB RTX 5060Ti 16GB / Gigabyte EAGLE OC RTX 5070 12GB videokárty 3 év garancia 27% áfa
- Gainward Phantom RTX 5090 32GB (Bontatlan,Alza Garancia)
- ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3090 24GB GDDR6X
- MSI GeForce VENTUS 3X RTX 3070 Ti 8GB OC GDDR6X 256bit videokártya
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B660M i7 13700 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Thermaltake Core X5 GB 850W
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest