Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blunt

    aktív tag

    válasz Polacheck #10 üzenetére

    az utolsó mondatnak örülök, hogy leírtad. megboldogult nagyapám mondta mindig, hogy "azt ismételjük, kit tisztelünk."

    tárgyra térve:

    azért van úgy összevágva (csak, hogy megértessem veled a dolgot), hogy beleférjen az adott sáv idejébe. nem hiszem, hogy az apple külön-külön minden featurenak akar csinálni egy spotot (mert minek?), ezért trükköket használva, valóban "csalnak".

    amúgy aki kicsit is ért a szakmához (és ha megbocsájtasz, akkor magamat ilyen szempontból szakmabelinek mondanám, hiszen ez a foglalkozásom), akkor nagyon jól látja (de még a laikus is), hogy már az első feature megnyomása után közelebbi képbe vágnak. sehol nem írták azt, hogy ez konkrétan ilyen sebességgel fog menni mindenkinek. ha ezt írták volna, már rég arról cikkeznél, hogy vki beperelte az apple-t mert át lett cseszve a működési sebességet illetően.

    mellékesen megjegyzem, hogy nem, nem fogok újra szifont venni. nem azért védem.
    csak már rohadtul unalmas, hogy mást sem tudnak az emberek csinálni, mint fikázni és a hibákat keresni. ennyi frusztrált ember van?
    tessék jobbat csinálni.

    szerk: [link]

    én is úgy adtam el a telefonomat, hogy összevágtam rövidre. most akkor én is átcsesztem a vevőt? kétlem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák