Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz consono #12 üzenetére

    "böngészés (Edge-dzsel, mert az jó)"

    És tényleg így van. Tabletként az Edge sokkal kézre állóbb és gyorsabb mint egy Chrome vagy FF. Chrome sok tabbal képes iszonyatosan belassulni, de az Edge még 10-15 háttérben nyitott oldalnál sem gondolkodik el a következő lépés előtt. Van már rá Ad Block és egyéb addin is... szóval használható. Persze pár dologhoz még mindig előveszem a Chrome-ot (pl youtube) de mondhatni hogy 80%-ban Edge alatt böngészem a T101HA-n.

    "Kodival filmeket is nézek rajta."
    Én hordozhatóság és akkumulátorkímélés miatt a 230Gb-nyi SD kártya + Mini Pendrive kombón tartok filmeket/sorozatokat így tuti mindig nálam van. ;]
    Hálón át filmet max 8 órán át tudok nézni, de SD kártyáról megvolt a 10 óra is úgy hogy bepöccintettem az Akku kímélést ami levette a háttérben való adatszinkronizációt.

    "A 4 GB RAM néha azért jól jönne, meg a 128 GB SSD is, gondolom téged is ki fog szolgálni a gép." & "Igaz, ez full HD, de csak 2 GB, meg 64 GB"
    Én is sokat toporogtam egy FHD de 2/64-es gép előtt aztán visszaemlékeztem a régi Acer Windowsos tabletemre ami 2/64-es volt és arra hogy 3 hónap után eladtam mert a 2Gb RAM gyakran kevésnek bizonyult ha kicsit többet akartam rajta végezni mint azt a tervezője gondolta.
    Így inkább az alacsonyabb felbontást választottam, de legalább időtállóbb lesz a felszereltsége miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák