Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Mindig kipróbáltam az i3-tól kezdődően az új iPhonokat, de egy rövid idő -3-4 hónap- után egyszerűen nokia 1310-es érzésem van, vagyis ami a témaindító cikkben is szerepel: "ezek a mobilok amennyire tökéletesek, annyira unalmasak is"!

    Vannak apró, lassú lépések, illetve 1-2 éve elindult ugyan az androidos majmolás egyes helyeken (pl. szoftveres gyors indító gombok) de ez nekem kevés.
    A szoftver sem a régi már, több helyen akad, és a két lányomnak lévő i6 és i6S is rendszeresen megfagy, az IOS számomra semmivel nem stabilabb, vagy szerethetőbb, mint a másik rendszer.
    Ami zavar még a márkával kapcsolatban az az, hogy miért kell a vevőket lehúzni a végtelenségig anyagilag.
    Pl. miben lenne jobb egy apple gyors töltő, mint pl. egy samsung?
    Mivel felváltva, egymás után használom a csúcsmobilokat, semmi különbséget nem érzek a minőségben, sem magukban a mobilokban, sem pedig a tartozékokban.

    Az előrelépés ismét elmaradt, és az egyesek által messiáskánt várt X kijelzője a jelenlegi videók alapján nehezen használható a belógó ív miatt, ráadásul, ha azt a "valamit" kivesszük a kijelző méretéből, máris egy kis kijelzős mobilt kapunk.
    Itt is egy parasztvakítást látok, ráadásul a suhintásos működtetés igen nehézkesnek tűnik.

    Nem tudom, hogy az iPhone fanok hogyan érzik ezt, de kíváncsi lennék a véleményükre.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz zola96 #310 üzenetére

    Nem ide tartózóan, de az általad felhozottra reagálva jelzem, hogy nekem a sima S8 (tehát a kisebb akksis) DE DUAL is állandóan hozza az 5 óra SOT-ot.Szóval nem értem nálad mi lehetett a baj, de hogy ez inkább egyedi probléma, mind sem hogy egy gyári állapot lenne.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz kchris78 #347 üzenetére

    A helyzet az, hogy a kozepso fiamnak s6-ja van. (17 eves)
    Neha fel fel kapom, ha az van keznel, espar dolgot azon intezek, pl. hivas, vagy a neten megnezek valamit.
    Soha nem tapasztaltam hibat, es o sem mondta, hogy ez, vagy az nem mukodik, vagy ujra kellett volna inditania a telefonjat.
    A ket lany testvere (i6 es i6S) viszont mar tobbszor jott oda hozzam, es mutatta, hogy " nezd apa, nem reagal semmire a telefon".
    Munkahelyen is van egy kollegina, aki hozta mar oda napkozben hozzam az i6s-et, hogy "megfott" mit csinaljon.
    Szerencsere nalam ilyen nem volt, igaz en i7 plust hasznaltam (ha jol emlekszem) juniusig.
    Most S8-am van, a frissitesekkor szokott ujraindulni, egyebkent soha, es 0, azaz nulla problemam van vele.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Szellem. #787 üzenetére

    Én napi szinten használom a messenger-t samsung s8-on. Az ég világon semmi hibát nem tapasztalok. (De az s8/s8+ topikban sem ír senki hibáról. :F )
    Sőt, az aktív "chat fejjel" sokkal könnyebben kezelhető androidon, mint ios-en, ami ugye itt nincs.
    Nem tudom nálad mi a gond a robotos rendszeren.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák