Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz HUTCHDB #309 üzenetére

    A samu s6-ra 1 kib. ev utan jott meg a 7-es droid. A ket hetes utunk alatt (ma ertunk haza, megvolt az uccso 1k km vegre) eszmeletlen bizonytalansaggal mukodott. Azt gondoltam egy masfel-ket eves telo azert tobbet hoz. Nem csak az appok hanem maga mint telefon bizonytalan a mukodese miota felment ra az uj droid. lehet az ios laggol a regieken meg szaggat de mint telefon nem lesz ennyire megbizhatatlan. Ez az en tapasztalatom. A masik az hogy nincsenek olyan hardveres feltalalasok amik lehetove tennenek nagyobb ugrasokat a fejlesztesben - szerintem folosleges is mindket vonalon evente uj modellt kiadni..

    A gyorstoltorol: az apple az usb power deliveryt hasznalja. Ez A szabvany ami az usbc-vel jelent meg es lehetove tesz akar 100W teljesitmenyt atadni. ez elott minden gyarto meghekkelte az usbt hogy az 1/2A 5Vos limitet ami az usb limitje at lehessen ugorni. Van a samu adaptiv fast charge, a quickcharge es meg ki tudja mi... ezeket nyilvan nem tudja az apple hasznalni mert nem igazan gyartokon ativelo szabvanyositott megoldasokrol van szo. egyik gyarto nyilvan nem fogja a masik hekkeleset hasznalni.. kerdes egyaltalan engednek-e? mindenesetre az usb-c-nek van jovoje es az usb power deliverynek, a tobbi szerintem zsakutca, elobb utobb tobbiek is tamogatni fogjak.

Új hozzászólás Aktív témák