Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ::Trunks::

    senior tag

    válasz Tibee86 #7246 üzenetére

    Köszönöm ,így már bátrabban megvásárolom.

    5S-ről váltok most 6-ra csináltam biztonsági mentést az 5S-ről iTunes-on. Azt fel tudom tölteni a 6-ra is? Hogy ne kelljen 1-esével letölteni az App-okat, könyvtárakat, névjegyek stb. Köszi

    ::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Tibee86 #7246 üzenetére

    Az mondjuk úgy érdekes, például, veszek egy új apple telót 250k-ért, majd 1 hónap múlva lesz valami baja, aztán kapok cserébe akár egy 1 éves felújított telót? :Y
    Szerintem ez gáz. Én is értem, hogy mit mondasz, de ez így akkor sem okés. Ha egy terméknek olyan hibája van, hogy nem javítható, akkor nekem egy vadonat újra cseréljék, ne valami más levetett sz@rjára felújítva. Ha ez tényleg így működik, akkor ez a fogyasztó hülyének nézése. Ha meg nem képesek olyan minőségű készülékeket gyártani, hogy ne legyen veszteséges nekik, ha cserélik, akkor adják olcsóbban. Negyed millió forintért ez egy vicc.
    Bár a mai világban már semmin sem érdemes meglepődni.

    06209976900: Igen, telenoros vagyok. Néztem én is ezt a telefon cserélős lehetőséget náluk, de ha a weboldalukon kiválasztom a menüből a telómat, akkor azt írja, hogy amennyiben nem karcos akkor 115k-ért számítják be. Ennél azért még itt is többért eladom. Majd azért rákérdezek a telenornál ha kijön az új. Tulajdonképpen a kijelző kattogását leszámítva én meg vagyok elégedve a telefonnal, de remélhetőleg a 6S-ben már ez nem lesz, se kamera elcsúszás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák