Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz devil-k #64 üzenetére

    Engem sem zavar, szinte mindig ket kezzel hasznalom, egykezes kezeles jo recept a leejteshez... Viszont ez, hogy "egy kezzel lehessen hasznalni", ez a (mondvacsinalt szerintem) magyarazat a gyartok reszerol, hogy miert gyartanak egyre hosszukasabb telefonokat (ebben eppen a Sony a vezeto), mikozben az emberek 99%-a mar a 18:9-es 6" feletti telefonokat se erte at huvelykujjaval fuggolegesen, miota meg 20:9 es 6.5"-6.8" a divat azota meg vegkepp nem...

    Ugyanugy blod magyarazat szerintem, minthogy azert nem cserelheto user altal az akku a telefonokban, mert igy vekonyabbak lehetnek. Igen, akar fel mm-rel is... De szerintem a felhasznalok nagyobb resze jobban orulne ha inkabb fel mm-rel vastagabbak lennenek viszont tudnak cserelni az akkut maguk, olcson, nem csak dragan, szakszervizben. Ja, de akkor kevesebb profit a gyartoknak. Inkabb ez van mogotte szerintem. Valami erdekes modon peldaul a Samsung S5 anno cserelheto akkuval birt, mikozben 8.1mm vekony volt es meg raadasul 1 meteres melysegben 30 percig vizallo is. Persze az 2014-ben volt. 2020-ra mar elfelejtettek a gyartok ezt a technologiat, hogy vekony vizallo telefon cserelheto akkuval. Persze, mese habbal... Szerintem...

  • Snowy_owl

    őstag

    válasz devil-k #63 üzenetére

    Eddig egy rn8p volt, ám tegnap előtt közel sem könnyes búcsút intettem felé. Jelenleg egy xperia x performance készülék, de amire pályázok az egy sony xz2 compact. Jó lenne egyet megcsípni, sajnos vészesen elfogytak az én kívánalmaimnak tetsző telefonok. A szerinted dillettáns reakcióm lehet neked az volt, ám nem vagyok egyedül azzal, hogy mást szeretnék, mint amit kapok, vagy kapni lehet. De sajnos ma ilyen trendek vannak, egyik gyártó sem mer vagy akar kítűnni, inkább egymás seggébe vannak. Undorítóak.

    [ Szerkesztve ]

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák