Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szeko2

    tag

    válasz b4zsi- #646 üzenetére

    Szerintem pedig az egész iPhone és iPad mizéria egy mesterségesen, de kiválóan (!!!) alkalmazott technikával van megoldva.
    Jobsék (illetve most már Cook-ék) tudták (és tudják), hogy hogyan kell ELADNI egy terméket, és az emberek veszik, mint a cukrot, sorban állnak érte napokat, és súlyos pénzeket hajlandóak érte kifizetni (köztük természetesen én is).
    A termékeik kiválóak, innovatívak, a reklámjaik, eladási technikáik elsőosztályúak, a piacot kiválóan tartják a kezükben.

    A technika (szerintem) adott lenne a készülékek előállítására, ha a kezdetkor 9 millió készüléket el tudtak adni egyetlen hétvégén, akkor ezt bármikor meg tudják csinálni... akár most is.
    Nem hiszem el, hogy október 25 óta (majdnem két hete !!!) nem tudtak Közép-Európába szállítani 100.000 darab Iphone 5S-t, ha egyszer a 9 milliót meg tudták oldani a kezdetkor (nyilván, hetekkel azelőtt már megkezdték a gyártást).

    Tehát a környéken (de ahogy elnézem az apple.co.uk,, apple.de, apple.hu, apple.cz oldalakat, bármelyiket Európában) SEHOL nem kapható az Iphone 5S, és az AIR, valamint a retinás MINI is hasonló sorsra jut, napokon belül.

    Az érdeklődést fenntartják, az igény megvan, csak termék nincs... ez emeli az árat, persze a végén mindenki jól jár.

    Szerintem jól csinálják.

    Én pedig várom az 5S-t
    :-)

Új hozzászólás Aktív témák