- Fotók, videók mobillal
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Magisk
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Google Pixel topik
- Felkészült a Redmi 15C
- MIUI / HyperOS topik
- iPhone topik
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
Új hozzászólás Aktív témák
-
-=Ghost=-
őstag
Egészen egyszerűen azért, mert ha azzal, hogy csak a kijelző megy egyész nap és mutatja az időt, épphogy kibír egy napot (10 órát) akkor ha még zenét is hallgatsz rajta még annyit sem fog, és délre-délutánra lemerül... Akkor meg van egy fancy 60k-s csuklónehezéked. 60k-ért már normális órát kapsz amit ráadásul nem kell naponta tölteni.
ha zenét hallgatsz, nem megy a kijelző, szerintem ez egyértelmű, mert akkor úgyis kezelned kell vhogy...
Ezt nem igazán tudom feldolgozni. Egy érintőképernyűs mp3lejátszó, amit kezelni akarsz, de nem megy a kijelző. Valami apple találmány lehet ez is. -
Blyan
félisten
Azért, mert ha kizárólag órának használod, akkor áll az amit most írunk, na de lássuk be, csak és kizárólag óra gyanánt nem veszel 45 ezerért iPodot, plusz 12-25ezerét egy szíjat hozzá.
Ha meg zenéket hallgatsz, nyomod rá a képeket, meg tököm tudja mire nem jó még, akkor az állandó kijelzőhasználat már nem is olyan kifizetődő.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen RAM-ot vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Fujifilm X
- Ingyenes az Epic Store-ban a Figment 2: Creed Valley és a Sky Racket
- Gumi és felni topik
- Nagyrobogósok baráti topikja
- E-roller topik
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Diablo IV
- További aktív témák...
- iPhone 12 64GB - fehér Garanciális 2026.01.07
- szinte új HP E24m G4 full HD 1920x1080 IPS monitor- rejtett Webkamera - nagy hangszóró - USB-C
- NEC MultiSync EA275WMi 27" képátló/ AH-IPS panel/2560x1440 (WQHD)/ A- kategória nagyon apró hibával!
- új aktiválatlan iPhone 16 128GB black fekete független 1 év Apple garancia
- szinte új iPhone 16 Pro 256GB black titanium fekete titán független Apple 3 év garancia adapter
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650M R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 12GB BE QUIET! Pure Base 500DX 650W
- BESZÁMÍTÁS! HP Elitebook 840 G11 üzleti notebook - Intel Core Ultra 5 135U 16GB DDR5 RAM 256GB W11
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest