Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    Én Amiga 500-on ismerkedtem meg az RPG stílussal.A Spirit of Excalibur nagy kedvencem volt.Igaz kellett hozzá néha a COV-ban megjelent leírás a játékhoz mert volt benne pár húzósabb rész :) .Meg volt egy kedvenc motoros játékom is hozzá,de elfelejtettem a nevét.Egérrel kellett irányítani jobbra-balra,a gombokkal kellet gázt adni meg fékezni.Asszem gyorsasági motorok voltak,de lehet valami futurisztikus gépek.Majd ha lesz időm én is előveszem a gépet és visszakapja a régi fényét.A lemezeim már gondolom az évek alatt használhatatlanná váltak.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

  • szilchi

    őstag

    Mikor volt az írásbeli érettségi,összepakoltam az Amiga 500-at és elvittem a kollégiumba.Délelőtt voltak az írásbelik,délután/este meg csoportos Mortal Combat vagy Street Fighter meccsek a tanulószoba TV-je előtt :D.Akkor már a Pentium 60 Mhz volt a csúcs,de a 3MB-os Amigámat sokan megcsodálták.A joystick-ok kb. szerdáig bírták,aztán szét lettek szedve és a belső fémlemezeket nyomkodtuk.Igaz rázott néha egy kicsit,de ezt elkönyveltük a Force-feedback korai verziójának :D .Régi szép idők...

    cellpeti:Ja igen,North&South :). Klasszikus játék,én is imádtam

    [ Szerkesztve ]

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák