- Ideiglenesen leállította az Xperia 1 VII értékesítését Japánban a Sony
- Kisebb méretben is elérhető a OnePlus Watch 3
- Belépő táblagépet is villantott a OnePlus
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Teljes külső kijelzővel hódítana a Flip7, ami kapott egy kistestvért is
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Ideiglenesen leállította az Xperia 1 VII értékesítését Japánban a Sony
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- iPhone topik
- Igazi csúcskészülék lett a Poco F7 Ultra
- Teljes külső kijelzővel hódítana a Flip7, ami kapott egy kistestvért is
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
Új hozzászólás Aktív témák
-
Olympos
aktív tag
válasz
Komplikato #363 üzenetére
nem...nehogy félreértsük egymást és elbeszéljünk egymás mellett.
természetesen minden GCN alapú játék profitálni fog belőle. HD7000 széria, Rx XXX széria, stb., mind!
én azt mondom, hogy az AMD kidobott egy kártyát R9 290X néven, ami hardveresen nem lett jobb, mint a Titan. úgy lehet jobb szoftveresen, hogy játékokat írnak a nem nyílt forráskódú Mantle-ra, így bizonyos játékok (AMD envolved) jobban fut(hat)nak rajta, mint az nVidian.
ebben semmi új nincs.ha most az nVidia jött volna ki egy ilyen új dologgal - mint ahogy az AMD a Mantle-val -, például most dobnák ki a PhysX-et, akkor ugyanígy állnánk a PhysX-hez, mint ahogy most hozzáállunk a Mantle-hoz.
(gondolom nem csak a PhysX van az nVidianak, javítsatok ki nyugodtan, nem vagyok benne otthon.)de mivel nem az AMD körül forog a világ és az nVidia sem egy pancser csapat, ezért az Nvidia továbbra is fog játékfejlesztőket támogatni (ahogy eddig is tette), ha a játékokat az ő motorjukra írják. ne ezeknél meg a GCN előnye lesz egyenlő a nullával és a Titan veri el az 290X-et.
erre értem, hogy ha van elég pénzed, akkor legyen VGA kártyád ebből is, abból is
...tiszta röhej!...lassan "konzol" szintre süllyed a PC ipar és a játékoknál is meg kell nézni, hogy milyen VGA kártyát vegyél - de alaposan! - úgy, ahogy megnézed, hogy Xbox, PS3, stb. konzolokon milyen játék futhat..... -
Oliverda
titán
válasz
Komplikato #364 üzenetére
Szerintem 20-30%-nál biztosan nem lesz több, de már az is nagy előny lenne.
-
MiklosSaS
nagyúr
válasz
Komplikato #364 üzenetére
Azt lehet mar tudni hogy az AMD mindig jo nagyot hazudik a megjelenes elott, aztan meg masra fogjak....(phenom I, FX)
-
milan18
aktív tag
válasz
Komplikato #349 üzenetére
Nem hiszem 40-50% lesz nekem úgy rémlik egy cikkből hogy 10-20 % de nem biztos hogy jól emlékszem..
-
#90933760
törölt tag
válasz
Komplikato #282 üzenetére
CF esetén jól jön. De ez mondjuk elég ritka ok.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Bomba ár! Dell Latitude 5480 - i5-6GEN I 8GB I 500GB I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Oppo Reno7 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 128Gb Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte GA-A620M R5 7600 32GB DDR5 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA Corsair 750W
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest