Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WinstonWolf

    senior tag

    "...A jelenlegi androidos szoftververzió kissé bugos..."

    Ez egy nagyon-nagyon enyhe kifejezés. Pontatlan, a busz már rég nem ott van, ahova írja, stb...

    Persze lehet, hogy nem csak a program hibája, hanem a BKK-Futár rendszer egy gigantikus fhos, ami azért is valószinű mert ugyanilyen hibákat vélek felfedezni a saját kijelzőiken is...

    Persze időve lehet lesz még (rosszabb) jobb is.

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz Burt1793 #7 üzenetére

    Zömmel belváros és a vár. Clark Ádám téren például rendszeresen van az, hogy szépen mutatja, hogy 5 4 3 2 1 percre van a busz, majd hirtelen 5 perc után az 1 percből 3 lesz és sorolhatnám...

    Olyan mintha a menetrendet akarná követni a kijelző, nem a buszt...

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz dchard #29 üzenetére

    Szia!

    Nem,általában az ellenkező irányban a vár felé megyek a Clark Ádám térről, és ott nem jön össze a kiírás pontossága 10 esetből 4-5 alkalommal. Egyébként valami okos úgy tette a kijelzőt, hogy a pest felé tartó oldalról de a 86-os egyik megállójából sem látszik a futár kijelzője, szóval csak azok "élvezhetik" az előnyét, akik egy megállóban állnak.

    Más.

    Tegnap 8:30-kor a Móricz Zsigmond körtéren Kelenföld irányában kihelyezett kijelzőn az alábbi kijelzés volt: 107-es busz úgy nézett ki, mintha éppen a megállóban állna. Nem állt ott. Nézek a Kosztolányi irányába, nem is ment el. Mindez úgy egy percig, a következő busz 5 percre. Majd eltűnik a 107-es (Philip Broyles rá is állította az ügyre azonnal Olivia Dunhamet) És a következő 7-es buszt 4 percre írta. Majd 2 perc múlva, amikor a 7-es busz még minidg 4 percre volt (közben egyszer felugortt 5-re is) megjelent az a 107-es busz, ami elvben 3 perce elment. Direkt figyeltem a kijeézőt, mert rohadtul siettem a dokimhoz, és még egy vonatot is el kellett kapnom Kelenföldön.

    70-30%-ban használom az autómat 70 a BKV-t 30%-ban. Szóval nem vagyok az a BKV b**zi csak tényleg bizonyos helyzetekben amikor jobb, és szükségem van rá. Mégis nap, mint nap látom, hogy milyen gagyi a BKK Futár nyomkövetése. Egyre inkább mellőzöm a BKV-t amennyire tudom. Egyrészről ahogy lassan betöltöm a 40-et rohadtul emberundorom lett, és a gyönyörű feleségem mellett már nem poén strihölni a 20-as buxákat sem. Viszont egyre jobban zavarnak a hajléktalanok, akiket érdekes módon se a buszvezetők se az ellenőrök nem végzálnak. Engem viszont a metróra felszállásnál leszállásnál is baxtatnak az ellenőrök, és volt, hogy a 41-es villamosra (egy kocsiból álló villamosról beszélünk, amin akkor kb 5-6 ember utazott...) felszálló 5 ellenőrből három elkérte a bérletemet. Szerintem a többi azért nem mert a harmadik után fennhangom elküldtem az összeset a pi***ba. És mivel 189 vagyok 105 kilóval meg 52-es biepszel ( jókat is szoktam röhögni amikor az itten Geekek fitnessztermékekről írnak autentikusan... ) inkább nem szólt vissza egyik sem...

    Akik itt azt mondják, hogy semmi baja azok vagy olyan helyen használják, ahol nincs dugó és max 2-3 járat van a környéken, vagy BKK fizetett alkalmazottak:)

    [ Szerkesztve ]

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • WinstonWolf

    senior tag

    100 szónak is egy a vége.

    Minden ilyen jellegű program annyira jó, mint az a rendszer (adatbázis) amiből az információkat kapja. És ez a "rendszer" eléggé döcög pont azokon a pontokon, ahol értelme is lenne. Mert a peremkerületekben annyira nem szokott dugó lenni, hogy lenne is értelme... ( mondjuk busz ott is le szokot robbanni gondolom...)

    Az időkép appja sem azért szenzációs mert olyan parádés lenne a felülete (bár azért a BKK Futárnál fényévekkel jobb) hanem azért, mert az adatokat egy jól működő rendszerből kapja.

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz ClioRS #149 üzenetére

    Kedves "HOZZÁÉRTŐ"

    Mivel meg lettem általad szólítva, én a dilettáns megkérdezném, hogy az alábbi hozzászólás részletemből:

    "Akik itt azt mondják, hogy semmi baja azok vagy olyan helyen használják, ahol nincs dugó és max 2-3 járat van a környéken, vagy BKK fizetett alkalmazottak"

    hogyan sikerült ezt a ferdítést leírnod:

    "...Arról nem is beszélve, hogy egy dilettáns (nem te) még személyeskedésbe is belement az elején, hogy vagy hülye aki használja, vagy BKK bérenc..."

    Pedig csak az 55. Hozzászólásig kellett volna visszalapoznod...

    Szerintem Te vagy aki személyeskedett, én meg felvenném a kesztyűt. Elmondanád, hogyan lehetnék nem dilettáns ehhez a komplikált rendszer megítéléséhez?

    Bár nem tudom hogyan vegyem komolyan a tanácsodat, ha nyilvánvalóan alapvető szövegértési és értelmezési problémákkal küzdesz...

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz ClioRS #160 üzenetére

    Az a két szó, melyeket egy napja keresel tahókám, az "elnézést kérek".

    De semmi gond "őstag", részemről, és azok részéről, akik mindezt elolvassák pontosan tudni fogjuk hova is tegyünk, és miként olvassuk a hozzászólásaidat.

    Részemről lezártnak tekintem ezt az egész ügyet.

    [ Szerkesztve ]

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

Új hozzászólás Aktív témák