Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moriak

    tag

    válasz SkyLaci #586 üzenetére

    Rendszer frissítés. Bár most megtaláltam, hogy hol lehet az alkalmazásoknak külön-külön letiltani az egyes engedélyeket. Azt is szépen végignézem, hogy mi használja a netet és mi ne. Az ilyenek sokat vesznek le az akksi időből és csak egyszer kell beállítani.

    kirusz1: igen tudom, de valahogy rossz belegondolni, hogy 100k felett kell venni egy készüléket csak azért, hogy tudjam használni, tudjak rajta telefonálni és ne merüljön le ha 1 napig nem jutok konnektor közelbe.
    Ezért szeretem a középkategóriás best-buy telókat. (ZTE Grand X In bitang gyors volt az X86 miatt, csak aztán sok lett a kompromisszum)

    Idol 2 S-ben azért a kamerán meglepődtem. Sokan írjátok, hogy nem egy csúcs, de akkor lehet, hogy eddig csak olyanokkal találkoztam amik csalódáskeltőek voltak. Aki esetleg a kamera miatt gondolkozik el, hogy megvegye a telót ne tegye. Fehéregyensúlyt szoktam -1-re venni és a fókuszt kézzel nyomogatom a kijelzőn.
    Laggolás megszűnt, hogy a felesleges alkalmazásokat töröltem és amit nem lehetett azokat pedig tiltottam (illetve merülőben volt a teló és ezért energiatakarékos módba raktam, most feltöltve kivettem, az is közrejátszhatott).
    Swiftkey sok memóriát zabált ezért a gyári droidosra állítottam. (Ezt még majd kitapasztalom és lehet, hogy visszaállítom)

Új hozzászólás Aktív témák