- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Realme GT 2 Pro - papírforma
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Magisk
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Ennyibe kerülhet a Xiaomi Watch S4 európai változata
- Xiaomi Watch 2 Pro - oké, Google, itt vagyunk mi is
Új hozzászólás Aktív témák
-
rudi
nagyúr
Izé, kapd le a szemellenzőt! Nézz globálisan a VGA és egyéb hardverek (konzolok, multimédiás cucco, notik, telefonok, kis kézi okosságok) piacaira. Mint mondtuk már sokszor, az NVIDIA nem igazán a VGA biznisz felé mozgolódik már egy ideje. A GT200 sem egy elsősorban gémer GPU volt, a Fermi meg még annyira sem lesz az. Kiszálnak, morálisan rondán csinálják, de őket nem a mi lelki világunk érdekli, hanem a profit.
-
rudi
nagyúr
válasz
Bj Brooklyn #24 üzenetére
Szerintem azért az X1950 jóval fölötte állt a cuccnak, és nem konkretizálnám ennyire a DX9.0c-re, mert az PC-n is volt, a Box pedig halom olyan dolgot tud, ami túlmutat rajta. Ráadásul, milvel zárt, konkrét hadver, olyan részeit is kihasználják (pl. tesszelátor), amit a DX9-es hardvernél nem.
-
rudi
nagyúr
válasz
Mr.Csizmás #20 üzenetére
És mégis kinéznek rajta a játékok, pedig csak valami DX9,5 környékit tud
-
rudi
nagyúr
válasz
Barthezz2 #18 üzenetére
Kétlem, hogy Te vagy én vagy akárki, innen a billentyűzet mellől jobban tudná, hogy nekik teljes céges szinten mi a jó az NVIDIA-nak. Csak egy példa: az átnevezgetés is baromság a mi szamünkkel nézve, mégis nyereséggel jöttek ki belőle. Szóval lehet a részeket bírálni, de az egész ismeret nélkül tök fölösleges. A legjobb ítálet amit tehetsz, hogy ha vásárlásra kerül sor, akkor Radeont veszel.
-
rudi
nagyúr
válasz
Mr.Csizmás #9 üzenetére
Az mi is? Valami alap HD 2000-as alatti cucc? Azért a Forza 3 azon is szép
-
rudi
nagyúr
válasz
darkarthur #11 üzenetére
Hogy vinnék már csődbe? Tegrán, Teslán, Ionon szépen lehet keresni. Az csak egy dolog, hogy a GeForce vonalat visszafejlesztik, mert nincs benne lóvé - pontosabban máshol több van.
-
rudi
nagyúr
Anno az NV-nél volt egy nagy okostalálkozó. Ott megvitatták, hogy a géme VGA-ban már nincs olyan nagy biznisz. Akkor arra is kitértek, hogyan lehet pénzminimummal tovább vinni a gémer vonalat legtovább. Ennek része volt az is, hogy a PhysX fejlesztőjét, az AGEIA-t megvették pár éve, és a technológiáját úgy állították be, mint GeForce egyediséget. Most kb. abból áll az NV játékos VGA politikája, hogy időnként megfizetnek egy nagyobb fejlesztőcsapatot, ami csinál egy komoly játékot, ami kihasználja a PhysX-et. A legutóbbi példa erre az új Batman játék, és amire még emlékezni szoktak, az a Mirror's Edge.
-
rudi
nagyúr
válasz
Mr.Csizmás #1 üzenetére
A GeForce hajó valamikor a GT200 környékén futott zátonyra. Most már csak 3D Stereo kapitány és PhysX elsőtiszt maradt a fedélzeten, de már utóbbi is erősen menekülőre fogta. Még jó, hogy a felhasználókat a Radeon hajó kimentette, csak nehogy a jövőben konkurens nélkül az AMD hajózási társaság nagyon megdráguljon, mert akkor minden gémer átáll az Xbox és PS légitársasághoz
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- VoidXs: Tényleg minden játék optimalizálatlan?
- Mercedes topic
- Revolut
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen TV-t vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen légkondit a lakásba?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- 2db Dell PowerEdge R740 2U Rack Szerver és 3db Netapp FAS2040 NAS
- Erő és sebesség? Most az Öné lehet! Ráadásul kamatmentes rèszletre is!
- Xiaomi Redmi Note 12s 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 480+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest