Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    Nekem van egy Nokia E51 egy légmentes tasakban elraktározva. Konkrétan addig használtam, és annyit hogy elmállott a fémelőlapot és hátlapot összekötő váz, banánra tört a telefon minden csavarnál elvolt törve a ház, a képernyő gödrösre volt kopva szó szerint gödör volt plexiben, még mindig amikor kézbe veszem azt érzem egy igazi telefon van a kezemben, és még most is bekapcsol. A hibája az volt, hogy korrodálódott (gyakorlatilag felismerhetetlen lett) a billentyűzet csatlakozója az alaplapon. (gondolom a szellős háza miatt, meg a sok fűben fesztiválon fetrengésnek) még mindig bekapcsol, még mindig működik, csak épp nem tudom használni mert csak a 4 es gomb megy (fuuu444!!!!444!) Soha semmi bajom nem volt vele, ha jobban vigyázok rá (utólag jöttem rá milyen szarok a mostani telefonok) még ma is szolgálna. Nagyon jó volt, hogy soha nem lassult be, egyszerűen nem tudtam vele mit csinálni, ha 50 programot indítottam el, az ment akkor is. Bezzeg az Androidos csodamobil 15 alkalmazáskor már low memory problémákkal küzd, és egyből zárogatja befele a programokat, meg a végletekig lelassul, meg vagy 5 féle program kell ahhoz, hogy valahogy kézben tartsam a telefon működését, meg figyeljek a programokra, meg az aksira, meg minden szarságra.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák