Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz MaUser #48 üzenetére

    "Már a pH!-ra nézve degradáló, hogy bármilyen Apple hírnél megjelensz és az általad valósnak vélt, még féligazságnak sem mondható, teóriákat terjeszted."

    Tekintve, hogy az Apple-t favorizálom, miért is fura, hogy megjelenek egy Apple hírnél?
    Nem az lenne a kérdés, hogy akik itt fikáznak és gyűlölködnek, mit keresnek egy olyan hír topic-jában, ami olyan cégről szól, amit nem kedvelnek? Ja, hogy köpködni, hülyeségeket írni azt lehet, ha az az Apple ellen szól, mellette szót emelni már ciki.
    Szerintem ez degradáló..

    "" Ellenben a következő hírnél már megint előhozod, hogy a szabvánnyá válástól még fényévekre lévő html5 kiváltja a flash-t"

    A fél iparág erről vitázik, az, hogy te mást gondolsz, vagy én mást gondolok érdektelen, az idő majd meghozza kinek lesz igaza.
    De már mondtam, akik itt kardoskodnak, mondjanak már olyan mobil rendszert amin tökéletesen fut a flash, hasonlóan mint a desktop rendszereken, ha meg nem tudnak, akkor mégis miről vitáznak? Egyszerűen nem értem…

    Van egy cég, amelyik pálcát tört az Adobe töketlenkedései felett, és nem az a probléma, hogy az Adobe 10 év alatt képtelen volt összerakni egy mobil hardvereken is életképes megoldást, hanem az, hogy valaki ezt szóvá merte tenni és fellépett ellene.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz MaUser #65 üzenetére

    " Örülsz, hogy valamit kitilt az életedből? Mert végre az Adobe összehozta a flash-t valahogyan (gpu gyorsítás már egész tűrhető), erre beint nekik az Apple."

    Miért, te hol láttál már müködő megoldást mobil rendszereknél? Én még sehol, csak hangzatos ígéreteket. Azt meg már 10 éve hallhatjuk.

    "de ne félj, ha olyan szinten lesz, hogy akár a quake is futhat normálisan egy böngészőben az iPhone 5gs-en a jövőben, akkor arra is lesz hirtelen valami kifogás."

    Nem lesz, hisz a Quake már most megy böngészőben html5-el :D
    [link]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák