Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INGJOKE

    veterán

    Igazából az hogy 2019-ben csak ML-t tud az vércikki. Anno a Vitarán szarakodtam vele én is, de annyira fos és használhatatlan, hogy többen a fórumon agyvérzést kaptak tőle, főleg aki nem kocka és szeret játszani ezekkel.
    Valami olyasmi volt a Toyotánál, hogy azt mondták nem biztonságos a Google szolgáltatása ezért nem tudja. Számomra az is új hír, hogy a kereskedésben azt mondják lesz rajta, eddig csak vakargatta a hoka-moka a fejét, hogy ez ilyen. :D
    Van a családba egy tavalyi corolla előtti Auris az is 1,8 hybrid és ez touch 2 van benne és nagyon jó kocsi, csak hát ezeket nem tudja. Mikor Bécsbe átépítették a fél várost, megálltam a Suzival és elindítottam az AA-t és pillantok alatt eljuttatott oda ahova mentünk...

    Az a lista amit valaki linkelt és az első 29 márkába nincs bent a Suzuki az meg maga a kabaré. Nem prémium autó, de az olaj+szűrő+levegőszűrő+pollenszűrőn kívül még semmit nem kért 4 év alatt 80.000 km. Jah de két évesen fékolajat cseréltek benne ami 5k volt... :D :DD :DDD

    ha ez nem megbízható akkor bocs... :D

Új hozzászólás Aktív témák