Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Syl #292 üzenetére

    Ha mindent csak cinikus szempontból nézel, akkor ezt is lehet mondani. Attól még tényleg több százmillió Lightning cucc menne ténylegesen a szemétbe, ami rosszabb dolog. (max. EU ha előírta volna a C portot évekkel ezelőtt, akkor kötelező csereprogram is, bár annak is kérdéses a hatásfoka, mert mint írtam nehéz a fogkrémet visszarakni a tubusba)

    Egyébként ha tévesen állítasz valamit mint 274. hsz 1-es pontodnál és kijavítanak, az nem azt jelenti leszedik rólad a keresztvizet. :)
    Neked is megjegyzem, szerintem is úgy lett volna jobb a lépésük, hogy annyival olcsóbb, vagy kupon, vagy serial number alapján boltban egyszer kiválthatod a töltődet és fülesed, apple sticker felmutatásával kedvezmény :D vagy a tartozék árát (durva haszon van rajtuk) csökkenteni. Majd pár hónap és elmúlik a hiszti, aztán 1-2 év múlva a Samsung is követi a példát, vagy az EU lép végre.

    Ricardo: az a lényeg nem kell legyártani évi ugyanúgy százmillió új töltőt és fülhallgatót, csomagolni, Kínából átreptetni, áthajóztatni. Feljebb 238-ban idéztem mekkora terhelést csökkentenek.

Új hozzászólás Aktív témák