Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz moonman #15 üzenetére

    Hihetetlen, hogy TE sem olvasod el azt a hozzászólást, amire válaszolsz... Így hogy várod el, hogy a posztomhoz nem kapcsolódó közleményt elolvassak... :DDD

    Így kezdődik:
    Azért annyira ne legyünk naivak, hogy ha ténylegesen feltörik a wp7-t, az emberek 0,5 %-a fogja ezt használni...

    Saurik, dev-team és még sorolhatnám sem azért nyomja a JB-t, mert warezolni akar... Viszont ezáltal sajnos ez is lehetővé vált... Mivel nem olvastad el a posztom, újra leírom, hogy a warez csak 1 volt az okok/indokok közül és utolsóként említettem meg... :U Számos más ok is szerepet játszik a berhelésnél... És látogass el a szifon.com-ra... érdemes megnézni, hogy hány tech-fórum lakó van ott... A többség teljesen alap user, laikus kérdésekkel...

    Persze tök feleslegesen írtam ezt a posztot is, ha read only módban maradsz... :U

    U.i: ellenpélda... Anglia, karbantartás vezető... vett egy iphone-t és megkérte az egyik fiatal beosztottját, hogy ugyan törje már fel a telót, mert kellene neki a lock screen-re a naptár és azt mondták csak úgy lehet... :U

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák