Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz kaylac1990 #30 üzenetére

    attól, hogy a rendszerbe beleintegrálnak egy külsős alkalmazást, az még lehet pocsék, ahogy a facebook az is - minden más rendszeren is problémás -, így továbbra sem alapban a rendszer a hiba forrása, hanem csak maga az alkalmazás, és ez sok másra is elmondható.
    más kérdés, hogy a gyártók üzletpolitikai érdekből bevállalják a kompromisszumot, nem pedig visszavágják az alkalmazás fejlesztőjének, hogy tegye rendbe, mert ez így nem okés...
    a(z op) rendszer főverziós ugrásakor is az a jellemző, hogy az alkalmazások fejlesztőinek kell a programot az új rendszerre ráfaragni, nem pedig fordítva!

    [ Szerkesztve ]

  • Shyciii

    veterán

    válasz kaylac1990 #30 üzenetére

    Ezzel most öngólt lőttél, mert én jobban képben vagyok, mint Te. Ezzel csak azt bizonyítottad, hogy egy fikarcnyit sem értesz a programozáshoz. Ezesetben jobb lett volna csöndben maradnod... :DD
    Bár elég alap dolognak tűnik, hogy egy program működése nem csak az oprendszertől függ, hanem maga a program kódjától, és amin működik, de lehet hogy ez csak nekem triviális...

    1. Facebook. Nah ez egy fasza program. Utoljára jól 2.3-as androidon működött jól, azóta egy fos. Nem mellesleg ha olvasnál több fórumot is, akkor látnád, hogy Samsungtól függetlenül xar Lollipop-on (is) az app. Még nem oldották meg rendesen, hogy működjön, nem úgy mint pl a Quickpic programnál, vagy Titanium Backup programnál. Igen, ezeket a programokat is át kell csöppet írni, hogy működjön Lollipop-on rendesen, és nem a Lollipop-ot kell a programokhoz igazítani okoska...
    2. Lollipop alatt a zárolóképernyő kódja módosult, nem kicsit. Poweramp-nak igazodnia kell hozzá (ha nem a Samsung cseszte el a portot, de az szintén nem a Lollipop hibája...) (Poweramp vs Lollipop hibáról más típusút olvastam eddig)
    3. S Health továbbra sem a Google Lollipop része, hanem a Samsungé, ergo nem a Lollipop a hibás, hanem a Samsung kedves programozói. Ezt józan paraszti ésszel is ki lehet következtetni, de ehhez le kellene szállnod a magas lóról.
    4. A pulzusmérőnek alapból megint nem sok köze van a Lollipopról. Apiját megkapta a Samsung, nekik kell rendesen leprogramozni, és nem a Lollipop hibája szintúgy.

Új hozzászólás Aktív témák