Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
aelod
veterán
-
zeon.hu
nagyúr
Lenyeges dolog, hogy ki mennyit kolt kutatasra. Nemtudom, hogy a grafikon mennyire pontos adatokat kozol. Ennel lenyegesebb dolog, hogy a milliardnyi dollarbol mennyit koltenek ertelmes dolgokra es mennyit szornak ki az ablakon belole.
Pl anno a Samsung fele okorsegek miatt ment el rengeteg penz, megsem hozott sikert. Ilyenekre gondolok mint a video nezese kozben a fej elforditasaval le lehet pause-olni a videot, esetleg a telefon felett elhuzni a kezet es mutatja az idot, vagy a szinte felesleges Edge kijelzo kifejlesztese. (ami baromi jol nez ki, vegre egy szep Samsung telefont lathattunk az S6-ban, funkcionalitasban S6 tulajok mondtak, hogy szinte felesleges az Edge)Maradjunk a Samsung-nal: Viszont ugyanugy kutatas es fejlesztes kategoriaba tartozik az S6-ban bemutatott pontosabb es gyorsabb ujjlenyomat olvasas, ami valoszinuleg olcsobb volt, hiszen csak egy meglevo erzekelot kellett tovabb fejleszteniuk.
nem találom az eredeti cikket sajnos.
viszont a wiki szerint a huawei éves bevétele 13%-át költi kutatás/fejlesztésre, tehát kb stimmel az összeg.
persze nyilván nem csak a mobil részlegre, ahogy a többi cég sem.
úgy tudom, hogy az okosotthon terén járnak élen. -
Pickit3
aktív tag
Ezt én is tudom és nem is tőled.
Hanem azt nem értem, miért változtatják a neveket kedvük szerint pl: Honor 7i esetében is látható volt, és a jövőre nézve is ez lesz a trend?! 
Egy egy nagyon jó kérdés, de inkább kettőt és könnyebbet.
Kolléga jól mondja előttem, toyota-lexus módra végzik a kiválást és ameddig nem lesz teljesen független a két brand addig zavar lessz az erőben. szvsz -
Touch-ko
őstag
Lenyeges dolog, hogy ki mennyit kolt kutatasra. Nemtudom, hogy a grafikon mennyire pontos adatokat kozol. Ennel lenyegesebb dolog, hogy a milliardnyi dollarbol mennyit koltenek ertelmes dolgokra es mennyit szornak ki az ablakon belole.
Pl anno a Samsung fele okorsegek miatt ment el rengeteg penz, megsem hozott sikert. Ilyenekre gondolok mint a video nezese kozben a fej elforditasaval le lehet pause-olni a videot, esetleg a telefon felett elhuzni a kezet es mutatja az idot, vagy a szinte felesleges Edge kijelzo kifejlesztese. (ami baromi jol nez ki, vegre egy szep Samsung telefont lathattunk az S6-ban, funkcionalitasban S6 tulajok mondtak, hogy szinte felesleges az Edge)Maradjunk a Samsung-nal: Viszont ugyanugy kutatas es fejlesztes kategoriaba tartozik az S6-ban bemutatott pontosabb es gyorsabb ujjlenyomat olvasas, ami valoszinuleg olcsobb volt, hiszen csak egy meglevo erzekelot kellett tovabb fejleszteniuk.
-
monti0222w
addikt
Ezt már leírtam régebben neked szerintem; én úgy tudom, hogy a honor a huaweinek az egyik leányvállalata, később ki fog válni és elfog térni némileg szoftverben is. (Pl:Toyota-Lexus módra)
@(#17) crue
A szoftverről pont nem érdemes vitatkozni ugyanis az egy erős oldalává vált a huawei/honor-nak. Atom stabil romokat kapnak a telefonok amik tényleg lassan jönnek meg, de várakozás gyümölcseként megkímélik a felhasználót az 1-2hetente való újraindítgatástól ugyanis hónapokat képesek menni fagyás vagy lassulás nélkül.Más:
Tiszteletem a huaweinek, mostanság tényleg odateszik magukat.Szerk:
@(#35) xboxfreak
Mellesleg van foglamad róla, hogy atomf*szságokat hordasz itt össze? Ne válaszolj.Ezt én is tudom és nem is tőled.
Hanem azt nem értem, miért változtatják a neveket kedvük szerint pl: Honor 7i esetében is látható volt, és a jövőre nézve is ez lesz a trend?! 
-
DrDreams
tag
Én nem igazán értek ezekhez a számokhoz de nem is akarok. Egy dolog viszont tény! A Huawei és a Honor jó kütyüket dob össze. A Samsung persze a legjobb (a statisztikák szerint) csak rohadtúl elszálltak az árazással. 50-60e. Ft-ért szinte csak valami alap készüléket kapni belöle. Annyit az én filléres Pop C7-em is tud..
-
macskea
őstag
Mintha ez a grafikon nem a mobiltelefon üzletágak fejlesztési büdzséjét tartalmazná. Innentől fogva tökéletesen irreleváns. Ennyi erővel azt is belinkelhetted volna, hogy melyik cég kantinjában drágább a melegszendvics, valószínűleg annak jobban megy...
-
macskea
őstag
Minél több készüléket adsz el veszteséggel, annál nagyobb mínusz lesz az eredmény.
Mindenki azt szajkóza, hogy azért nincs egyes cégeknek profitja, meg szenvednek el visszaesést, mert túl drágán adják a portékát... hát meg lehet nézni hova jutott szegény Lenovo azzal, hogy beszállt ebbe az eszeveszett árversenybe. Hiába kínai a székhely, maga a Brand kifejezetten nemzetközi, nem engedheti meg magának mindazt, amit sok más kínai gyártó igen (kivéve a Sisley, na az durva volt!
). Pénz csak a drágán eladott flagshipen van, minden más imageépítés, egyfajta marketing. Rohad ez az egész piac úgy ahogy van, nem tudom mi lesz itt öt év múlva, de szerintem rá sem fogunk ismerni, annyira más lesz a maihoz képest! 
-
Kékes525
félisten
A a kínai gyártók erősödése a verseny éleződést jelenti, ami remélhetőleg a felhasználóknak kedvez.
-
RaveForce
veterán
Igen, kissé leegyszerűsítve valami ilyesmi a lényege az SPV-knek (special purpose vehicle). De nem csak szabadalomsértésről van szó, hanem bármi más olyan jogilag kockázatos dologról, amibe az anyacég simán belebukhatna.
http://www.wallstreetoasis.com/finance-dictionary/what-is-a-special-purpose-vehicle-spv
Az almárkákat viszont ne keverjük ide, azokat normál esetben marketing szempontoktól vezérelve szokták létrehozni a vállalatok (általában azért, hogy élesen elkülönítsék a különböző szegmensekbe szánt termékeket egymástól, lásd Lexus-Toyota), nem jogiegfontolásokból, és ilyenkor nem hoznak létre egy különálló jogi személynek minősülő társaságot, maximum a szervezeten belül egy új divíziót, de inkább csak egy külön brand-et, esetleg külön marketing csapatot.

-
FozzieBear
csendes tag
Igen, kissé leegyszerűsítve valami ilyesmi a lényege az SPV-knek (special purpose vehicle). De nem csak szabadalomsértésről van szó, hanem bármi más olyan jogilag kockázatos dologról, amibe az anyacég simán belebukhatna.
http://www.wallstreetoasis.com/finance-dictionary/what-is-a-special-purpose-vehicle-spv
Az almárkákat viszont ne keverjük ide, azokat normál esetben marketing szempontoktól vezérelve szokták létrehozni a vállalatok (általában azért, hogy élesen elkülönítsék a különböző szegmensekbe szánt termékeket egymástól, lásd Lexus-Toyota), nem jogiegfontolásokból, és ilyenkor nem hoznak létre egy különálló jogi személynek minősülő társaságot, maximum a szervezeten belül egy új divíziót, de inkább csak egy külön brand-et, esetleg külön marketing csapatot.
-
RaveForce
veterán
Ezt úgy szoktuk hívni, hogy special vehicle. A 1+ megengedhet magának olyan dolgokat, amit a fő részvényes oppo nem engedhetne meg magának durva következmények nélkül, ezért létrehoznak egy "független" jogi személynek minősülő (látszó) társaságot. Amiről persze minden bennfentes tudja, hogy valójában oppo érdekeltség, de az ügyes-bajos dolgai miatt senki sem vonhatja felelősségre az oppo-t. Vadkeleten különösen érdekesen működnek ezek a dolgok

Bevallom ennyire nem vagyok járatos jogban, de azt akarod mondani, h a 1+ bármilyen szabadalmat megszeghet, az oppo úgy intézte,h őket ezért nem rúghatják se*gbe?
Erről amúgy tökjó lenne egy MA! cikk, gombamód szaporodnak egy-egy cégnek az almárkái... -
#79335424
törölt tag
A hüvej matyi és a lenovo gyakorlatilag azok a kínai gyártók egyedül, akik történetesen nem copypaste-ből élnek, mert nem tehetik meg, miután a bevételük jelentős részét alkotó globális piacokon keresik a kenyerüket (ellentétben a belpiacra gyártó xiaomi-val, oneplus-al és a sok kis dzsunka gyártóval) és így nem kockáztathatnak meg egy esetleges piacról való kitiltást vagy durva bírságot..
Arra kíváncsi lettem volna, hogy a Huawei honnan copy -zta a Kirin -t.
-
FozzieBear
csendes tag
Ezt úgy szoktuk hívni, hogy special vehicle. A 1+ megengedhet magának olyan dolgokat, amit a fő részvényes oppo nem engedhetne meg magának durva következmények nélkül, ezért létrehoznak egy "független" jogi személynek minősülő (látszó) társaságot. Amiről persze minden bennfentes tudja, hogy valójában oppo érdekeltség, de az ügyes-bajos dolgai miatt senki sem vonhatja felelősségre az oppo-t. Vadkeleten különösen érdekesen működnek ezek a dolgok

-
RaveForce
veterán
A hüvej matyi és a lenovo gyakorlatilag azok a kínai gyártók egyedül, akik történetesen nem copypaste-ből élnek, mert nem tehetik meg, miután a bevételük jelentős részét alkotó globális piacokon keresik a kenyerüket (ellentétben a belpiacra gyártó xiaomi-val, oneplus-al és a sok kis dzsunka gyártóval) és így nem kockáztathatnak meg egy esetleges piacról való kitiltást vagy durva bírságot..
azért a 1+ mögött egy oppo áll, amit nem mondanék egy utolsó dzsunka összefabrikáló műhelynek..
-
FozzieBear
csendes tag
A hüvej matyi és a lenovo gyakorlatilag azok a kínai gyártók egyedül, akik történetesen nem copypaste-ből élnek, mert nem tehetik meg, miután a bevételük jelentős részét alkotó globális piacokon keresik a kenyerüket (ellentétben a belpiacra gyártó xiaomi-val, oneplus-al és a sok kis dzsunka gyártóval) és így nem kockáztathatnak meg egy esetleges piacról való kitiltást vagy durva bírságot..
-
hemaka
nagyúr
Brutalis szamok ropkodnek a cikkben.
-
Pickit3
aktív tag
Igen hozzá, viszont tényleg érdekes dolgokat csinálnak a Huawei- Honor név alatt, nem értem én sem, pedig bejön eddig a Honor brand.

Ezt már leírtam régebben neked szerintem; én úgy tudom, hogy a honor a huaweinek az egyik leányvállalata, később ki fog válni és elfog térni némileg szoftverben is. (Pl:Toyota-Lexus módra)
@(#17) crue
A szoftverről pont nem érdemes vitatkozni ugyanis az egy erős oldalává vált a huawei/honor-nak. Atom stabil romokat kapnak a telefonok amik tényleg lassan jönnek meg, de várakozás gyümölcseként megkímélik a felhasználót az 1-2hetente való újraindítgatástól ugyanis hónapokat képesek menni fagyás vagy lassulás nélkül.Más:
Tiszteletem a huaweinek, mostanság tényleg odateszik magukat.Szerk:
@(#35) xboxfreak
Mellesleg van foglamad róla, hogy atomf*szságokat hordasz itt össze? Ne válaszolj. -
xboxfreak
tag
azért spórolják ki a 4G-t, mert ericsson szabadalom és megb@sznák a hülyevejt ha beleteszik a 3 dodós chip-et... imádom a kínai copycat cégeket ...

-
monti0222w
addikt
-
Fejvadi
nagyúr
-
kibergx
csendes tag
Most is a 15 ezres kis huaweimről irok
Ezert az árèrt durva mit tud. Lecserèlem egy samsungra, mert ami nekem kell árkategoriában nincs nagyon párja a galaxy j5-nek, meg huawei keszulekekbol kisporoljak a 4g-t amit nem èrtek mièrt. -
Garada
őstag
Huawei téren csak a saját rendszerükkel nem vagyok teljesen elégedett a lenovo meg nem is értem ilyen részesedés mellett mért vonul ki a piacról.... Egyébként samsung szerintem elég erősen összeszedte magát bár az árazás természetesen nem az igazi.
-
Touch-ko
őstag
` A TrendForce adatai előzetes eredmények.`
-Szerintem ez sok mindent elarul.. Kulonben az iPhone a mostani negyedevtol kaphato, meglatjuk a kovetkezo negyedevi eladasokat.
Otthon konnyu az egyik legnagyobbnak lenniuk, megneznem, hogy mikor lesznek a legnagyobbak az EU-ban, US-ben.
-
#79335424
törölt tag
Sztem pedig zsolt501 jól látja. Sokáig Samuztam és meg tudnék fizetni egy Note -ot is. Passzolna is a felhasználói szokásaimhoz és nagyon bejön az Amoled. Ennek a mikroSD és a garivesztés nélküli root hiány az akadálya. Nem kérek a KNOX -ból!
-
RaveForce
veterán
-
zeon.hu
nagyúr
Ha csendben maradtál volna, kevésbé tűnnél ... tájékozatlannak.
Saját chipsetet gyártanak és többet költenek kutatás/fejlesztésre, mint pl az apple:
-
judas13
veterán
Gratula!
Samsung felkészül! -
janeszgol
félisten
Látom ájfón fan vagy.
Természetesen az Apple vezetne magasan. Miért? Röviden elmondom: Samsung balfasz*, Sony balfasz*, HTC balfasz* a négyzeten, "kici" kínaiak legdrágább telefonja is 130 ezer forint környékén megáll (plusz itt nincs egy hivatalos adat sem, csak találgatnak még a hozzáértők is).*
Huawei-nek és az LG-nek a legdrágább telefonja sorban kb 160k és 200k huf (független, értelmes helyről). Szolgáltatóknál még kevesebb.
Kimaradt valaki? Ja igen. Az MS balfasz*.*= ez nem azt jelenti, hogy örökre így marad.
-
Tigerclaw
nagyúr
Kíváncsi vagyok, hogy Dél-Koreai, Taiwani nevesebb cégek mikor és hogyan reagálnak majd a kínai konkurenciára. Ma már szinte azt lehet mondani, hogy 1-2 igazán pérmium telefonmodellt kivéve a kínai telefonok ugyanazt a színvonalat képviselik, csak fél-harmadáron. A BB, HTC, Sony már évek óta komoly bajban van, a Samsung még tartja magát, de hamar elolvadhat az a soknak tűnő százalék.
Ha nem lépnek, könnyen ott találhatják magukat, mint a Nokia vagy a BB...és látni lehet hogy onnan már nehezen van visszaút. A Microsoft még védettnek tűnik, de szerintem hamarosan megjelennek majd a kínai Windows telefonok is a piacon, főleg ha a W10 jól sikerül. Az MS-nek még jól is jönne, hiszen hossztávon nem a telefonokból várja a profitot, hanem a szolgáltatásokból, tartalom és alkalmazás-áruházból, illetve azért is védettebb, mert jobban áraznak, mint az Androidos konkurencia.
-
=Mentor=
őstag
Az eladott darabszámra vetített részesedés helyett én sokkal inkább látnék egy profittáblázatot, mármint melyik gyártó mekkora %-ban részesedik az összprofitból, na az lenne a valódi jelzőszám a sikert illetően.
-
willope
tag
-
janeszgol
félisten
Megérdemli a Huawei. A kedvenc márkám amúgy telefonokban. A második az LG.
Egy gond szokott lenni Huawei fronton és az a frissítés. De engem ez nem zavar, mivel a telefonjaik minősége kiváló. Illetve nekem a szoftver is bejön. (Kezd divat lenni a menü nélküli UI.)Mivel nem vagyok egy spicli, nem jelentem, de a #9-es HSZ-ben minden betű baromság.
-
Goxi
tag
Ezen elemzéseknél a Honort is a Huaweihez számolják?
-
#65577472
törölt tag
-
crue
őstag
A remek szoftverrel vitatkoznék és a frissítési hajlandóságukon is kellene javítaniuk. Kevesebbet költeni a facebook-os ígérgetős-hazudozós pr-osokra és többet a szoftverfejlesztőkre.
-
Fecogame
veterán
Nagyon helyes, és nem véletlenül törnek ennyire előre: minőségi telefont, remek szoftverrel, olcsón adnak. Kell ennél több?

-
hyperspace
őstag
A részesedést gondolom úgy hozták össze, hogy a sok eszközön nem volt megfelelő nagyságú haszon.
Tényleg el van tévedve szegény.
-
Graphics
Jómunkásember
Es ezert lep le a Lenovo a mobilpiacrol?
Vagy en nem ertek vmit... Vagy a szamok hazudnak.. Ekkora reszesedes mellett nem tudok hogy hoztak ossze veszteseget... Vmi nem kerek
@xboxfreak: ennel nagyobb baromsagot is reg olvastam...
Nagy szakertoje lehetsz a temanak.. -
RaveForce
veterán
igen, az már tökösebben néz ki, meg jobban is hangzik,
de a legutolsó lépések, h eredetileg honor modell is huawei-ként jött, nem tudom egyedi, vagy inkább tendencia lesz-e.. -
Szilofon
aktív tag
Applenél is vissza esés van. Hamarosan bezárják a boltot,az Applenek vége
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
#65577472
törölt tag
xiaomi visszaesése meglep... sokkal inkább kellene, mint egy huwi, utobbinak a design-ja mindig valami másik telefonra, vagy telefonok mixére emlékeztet, még ha szépnek is mondhatóak, és a csúcskatos vasaknak az anyagminősége is példás, valahogy nincs egységes márkaarculat, de egy új logo se ártana. samsung eredményét meg akármennyire is megmagyarázták a bizonyítványt, h EU-ba nem kell note, egyértelműen befolyásolta, nem is értem hogy lehet ilyen döntéseket hozni, amikor látni lehet már egy ideje, hogy kína rájuk lökte az ajtót...
"de egy új logo se ártana"
A leszállított 100 millióban benne vannak a Honor modellek is (kb. 40%).
-
zombinyul
addikt
Nem csodalom, tenyleg nagyon jo telefonokat gyartanak Huvelyek. Meg en is szeretem oket, pedig nagyon kinai telefon ellenes vagyok. Parom P8-asa is minosegi, kellemes fogasu darab, Samsungokat alazo multitaskinggal, folyamatos, stabil droiddal, etc., ha nem verzik el ott mint a P6 (tamogatottsag), minden tiszteletem a gyartoe.
Azt viszont sajnalom hogy az LG lecsuszott az elso 5-rol. Iszonyat jo eszkozoket nyomatnak... -
xboxfreak
tag
hát a hujavej-nek tulajdonképpen nem kell r&d-re költenie ... tulajdonképpen a sw-től a legutolsó csavarig minden copy/paste, ezért occó is ... a Samsung ugyanezt csinálta.
-
Jeanne d'Arc
addikt
Amilyen jo telokat adnak ki, nem csoda.
-
RaveForce
veterán
xiaomi visszaesése meglep... sokkal inkább kellene, mint egy huwi, utobbinak a design-ja mindig valami másik telefonra, vagy telefonok mixére emlékeztet, még ha szépnek is mondhatóak, és a csúcskatos vasaknak az anyagminősége is példás, valahogy nincs egységes márkaarculat, de egy új logo se ártana. samsung eredményét meg akármennyire is megmagyarázták a bizonyítványt, h EU-ba nem kell note, egyértelműen befolyásolta, nem is értem hogy lehet ilyen döntéseket hozni, amikor látni lehet már egy ideje, hogy kína rájuk lökte az ajtót...
-
moma
őstag
Szerintem ez nem arról szól, hogy nem jók a Samsung telók, hanem azokról az árakról, amivel a kínai márkák nyomulnak. Lassan elérték azt a szinten, hogy minőségileg is tartják a lépést és innentől a piaci részesedésük csak még inkább nőni fog. Szerintem ez megállíthatatlan.
-
zsolt501
nagyúr
Talán érdemes lenne a Samsungnál vizsgálni a mélyebb okokat is a visszaesésre, nem csak ötletelni, és olyan irányba menni amitől sok felhasználó inkább menekülne, mint elfogadna, és jó lenne ha a cég jobban odafigyelne a felhasználói visszajelzésekre is.
-
cuebler
senior tag
elismerés és tisztelet a kínai néphadsereg szorgos és ravasz stratégáinak.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
remélem, a xiaomi powerbankomban nincsen backdoor

-
moma
őstag
Nekem ez a legérdekesebb: a 332 millió leszállított készülékéből 150 millió a kínai gyártókhoz kötődik. Elég vad.
-
Fejvadi
nagyúr
Ügyes a Huawei

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650M R7 9800X3D 64GB DDR5 1TB SSD RX 9070 XT 16GB Lian Li Vector V100 850W
- Lenovo Thinkpad L13 Gen.2,FHD,TOUCH,i3-1115G4,8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B660 i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB AeroCool Aero 800 FSP 750W
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, egyszerűen, OLCSÓN! Immáron 8 éve!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600XT / RTX 3070 / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Hanem azt nem értem, miért változtatják a neveket kedvük szerint pl: Honor 7i esetében is látható volt, és a jövőre nézve is ez lesz a trend?! 
Kolléga jól mondja előttem, toyota-lexus módra végzik a kiválást és ameddig nem lesz teljesen független a két brand addig zavar lessz az erőben. szvsz
Nagy szakertoje lehetsz a temanak..
). Pénz csak a drágán eladott flagshipen van, minden más imageépítés, egyfajta marketing. Rohad ez az egész piac úgy ahogy van, nem tudom mi lesz itt öt év múlva, de szerintem rá sem fogunk ismerni, annyira más lesz a maihoz képest! 



de a legutolsó lépések, h eredetileg honor modell is huawei-ként jött, nem tudom egyedi, vagy inkább tendencia lesz-e..



