- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Yettel topik
- iPhone topik
- Légy kocka: ellesi a Huawei és az Oppo az iPhone 17 szelfitrükkjét
- Több könyvet passzolna el a Samsung, mint kagylót
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- One mobilszolgáltatások
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
fgordon
senior tag
válasz
wassermann
#33434
üzenetére
Értem, köszönöm.
Az élettartamra mennyire lehet jelentősége, ha 8-24V, vagy 12-24V-ot mondanak, mint támogatott, de a gyártó 15V vagy 19V-ot javasol, és én mégis 24V-on használom 0/24 bekapcsolva, mint multiroom audio, persze napi pár órát fog szólni?Mi a tapasztalat / szokás, ha RPI alapú a DAC+AMP, és mondjuk reggel 6:30-ra akarok ébresztőt lejátszani az eszközön, és van egy RPI, ami a vezérlője, akkor kapcsolja be előtte 6:15-kor, majd 6:30-kor induljon a zene, vagy legyen 0/24 bekapcsolva, és csak zene indítása?
Melyik lehet a jobb az RPI+DAC+AMP HAT-nak, hogy napi 1x kikapcsolom 6-8 órára, és fixen reggel bekapcsolom, vagy hogy mindig megy? Esetleg csak akkor kapcsol be, amikor zenét akarok hallgatni? Akkor viszont X perc, amíg elindul, viszont a leghosszabb élettartam.
Új hozzászólás Aktív témák
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Foxpost károsultak - 2026
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Yettel topik
- Linux kezdőknek
- Adobe Lightroom topic
- NBA és kosárlabda topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- iPhone topik
- További aktív témák...
- Gamer PC - R5 5500, RTX 3060, 16gb RAM + GARANCIA
- Bontatlan Intel Core ULTRA 9 285K (24mag!) + hűtött VRM-es Z890 alaplap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)!
- Gamer PC - I9 14900K, RTX 5070 és 32gb RAM + GARANCIA
- Asztali PC , R7 5700 , RTX 3070 Ti , 24GB DDR4 , 1TB NVME
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! I5 6400 / GTX 1060 6GB / 16GB DDR4 / 128SSD+ 500GB SSHD
- iKing.hu Apple iPhone Air 256GB Light Gold használt karcmentes 100% akku 2026.10.28-ig garanciás
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4456
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4167, 94% Akksi
- Apple iPhone 11 128 GB Lila 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Az élettartamra mennyire lehet jelentősége, ha 8-24V, vagy 12-24V-ot mondanak, mint támogatott, de a gyártó 15V vagy 19V-ot javasol, és én mégis 24V-on használom 0/24 bekapcsolva, mint multiroom audio, persze napi pár órát fog szólni?

