Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PumpkinSeed

    addikt

    válasz don_peter #14432 üzenetére

    "Komolyan neked már nem ez az első bejegyzésed ami azt taglalja burkoltan, hogy ki mekkora pöcs és te mekkora király vagy."

    Én is szoktam ilyeneket kapni, de én nem így jellemezném, hanem atyai pofonnak hívnám ami néha eléggé szükséges.

    "Majd megoldom magam vagy keresek egy másik fórumot ahol nem egyből okoskodással nyitnak."

    Gondolom informatikával foglalkozol, és te se nagyon örülsz annak, ha valaki mezőgazdasági kérdésekkel bombázz. Mindennek meg van a maga része ezen a fórumon is. Így a JS kérdéseket nem a PHP topicban kell feltenni, hanem az erre szakosodott JS topicban, ahol nagyobb eséllyel válaszolnak a kérdésedre. Az egy dolog, hogy Brian tudná rá a választ, de mivel nem ide tartozik, így vonakodik megmondani azt. :DDD

    "Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz don_peter #14432 üzenetére

    Nem tudom, hol taglaltam, hogy én "mekkora király" vagyok, szerintem sehol. :) Ahogy azt sem, hogy ki mekkora akármicsoda.
    Javaslatot adtam, hogy tedd fel a kérdésedet a JavaScript topicban, és segíts nekünk gyorsabban megoldani a problémádat azzal, hogy felrakod a kódodat egy online szerkeszthető tárhelyre, így a segítség még hatékony is lehet, nem oda-vissza kérdezgetésekkel és javaslatokkal fogjuk tömni a topicot, meg pazarolni egymás idejét. Hangsúlyozom: azt szeretnéd, hogy segítsünk neked megoldani valamit, a te melódat/hobbidat/leckédet akarod, hogy megkönnyítsük, mi ebből nem profitálunk semennyire, nem fizetnek érte, nem kapunk érte vállveregetést, mégis segítenénk, ehhez talán nem nagy elvárás, hogy ne nekünk kelljen plusz időt eltöltenünk ahhoz képest, amennyi szükséges.
    Érdekes, ezt elég sokan rajtad kívül megértik, és aztán akár kész kódot kapnak segítségül, és elboldogulnak a kapott tanácsokkal, aztán esetleg újabb dolgokban kérnek útmutatást. Elég jól pörögnek a topicok így is.
    A reakciód mindenesetre azt hiszem, csupán téged minősít, ha elolvasod a fentieket, láthatod, hogy elég normálisan írtam le az okokat. Olvasd el talán majd egy kicsit higgadtabb fejjel is, amit írtam neked korábban, akkor talán érteni is fogod, mi van oda leírva, és miért.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák