Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    Passatra (amennyiben nem nagy macera) tennék így műszaki előtt vonóhorgot... mi ennek a menete?

    Bombáznak bontottakkal is (én is tettem fel hirdetést) ill. nézek újakat is

    Praktikusságból vagy "gyorscsatis" vagy 2 csavaros levehetőt nézek, ez eddig okés is, a problémám az elektronikai részével kezdődik

    Az én autóm már CAN-BUS-os? (van egy 4-5e vs 30e kategóriás különbség a komplett elektronikát tekintve) ill. ha nem CAN-os akkor hogyan kell kinézzen a bekötése?

    Írnak nekem valami relét és/vagy a hátsó lámpára menő vezetékekből "belecsípni" és onnan venni az index és féklámpákat?

    Ill. még Fb Passat csináldmagadban olvastam egy olyanról is, hogy egy megfelelő gyári elakadásjelző beszerezésével és megfelelő helyre való utólagos bekábelezésével az óracsoportba és a régi irányjelzőkábelek megszakításával (szürke sárgát írnak azt hiszem) elérhető az, hogy a műszerfalon is jelezzen vissza, amikor irányt jelzek és rá van dugva a vontatvány

    Lehet, hogy bagatel kérdés és csak én fújom fel ill. nem értek hozzá, csak itt lesz a műszaki és jól jönne az elkövetkezendő időkben a horog a kocsin és nem akarom kókánybété módon megcsinálni/tatni

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák