Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Imy #1 üzenetére

    A Kingmax Super Sticknek van külön topicja, célszerübb lenne ott megkérezni, mert szerintem attól nem fogod megtudni, hogy a tied hibás-e vagy sem, hogy mások ide írják, hogy a totál más márkájú pendrivjaik milyen sebességüek...

    Kingmax Super Sick topic [link]

    Továbbá javítottam a topic címét, az alapvető helyesírásra figyeljünk oda legalább a topic címekben.... sebesség

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    Pár tapasztalat:

    PQI Cool Drive U350 8GB [link]

    Elég minőségi a felépítése, nincs kupak, hanem olyan mint egy toll, hátul megnyomod és elöl kipattan az USB csati, aztán ugyanez visszafelé. Ez tetszik.
    Ami viszont a sebességét illeti katasztrófa.
    Egy nagy, ~1GB körüli fájllal tesztelve ~1.5 mb/sec sebességgel lehet rá írni. Ez nagyon karcsú, gyakorlatilag akár több, mint másfél óráig is tarthat tele írni. És ezek nagy fileok.
    Kis - közepes fájlok tömeges másolásánál 300 kb/sec-re is lement a sebesség. Kivárhatatlan. Olvasási sebességével nincs ekkora gond 15 mb/sec körül produkált, de ez már az írási sebesség után nem is nagyon érdekelt.

    A-DATA PD0 mini USB Drive 2GB [link]
    Hát ez nagyon kicsi. Gyakorlatilag akkora mint maga az USB csatlakozó amit betolsz a gépbe. Nekem nagyon bejön.
    A sebességével sincs gond. Hasonló 1GB körüli fájlokat ~4.5 mb/sec sebességel lehet rámásolni, és a kisebb fájlok másolásakor se esik 1.5mb alá. Olvasni 20 mb körül lehet róla. Kár, hogy nincs belőle 2GB-nél nagyobb verzió.
    Apró is és gyors is.

    Rundisk 2GB [link]
    Külsőre ez is jópofa. Egész kicsi és nincs kupak, hanem ''forgóajtó van'', lásd a képeket.
    A sebessége ennek sem a legjobb, de nem olyan katasztrofális, mint a PQI-nak. 2 mb/sec körül lehet rá nagyobb fájlokat másolni, vegyes kisbb-nagyobb állományoknál ez 1.5mb/sec körüli.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák