Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandee0817

    tag

    válasz eurolac #1413 üzenetére

    már a kezemben volt a telefon így teljesen lényegtelen volt :) egyébként a hírdető tábla az csak olyan volt hogy vagy 3-4 kis fecnivel le volt ragasztgatva a 9-es a 29 ezernél és filccel lett átírva 0-ra, szóval nálam hitelét veszti az ilyen :) persze ha épp vettem volna, biztos hogy reklamálok :) a másik hogy a dolgozók mennyire felkészültek, azt az mutatja hogy mikor én vettem a telefont, 1 év garanciát adtak rá. az nap este telefonon panaszt tettem, a hölgy megigérte hogy utána érdeklődik ez ügyben. közben másnap délelőtt kinyomtatott hivatalos sajtótájékoztatóval mentem át és kértem a 2 év garanciát, meg is kaptam (infóként mind a 3 esetben ugyanabban az üzletben és a telefonos hölgyike is ugyanabban az üzletben dolgozott). aznap délután felhívott az előző esti hölgyike hogy utána járt és a regionális kommunikációs marketing menedzser koordinációs trading sales man hölgy valaki azt mondta neki hogy csak 1 évet adnak rá. gúnyos kacajjal elmeséltem neki hogy én délelőtt voltam a tesco által kiadott hivatalos sajtótájékoztatóval a kezemben és megkértem hogy járjanak utána és huzamosabban járjanak már utána hogy kinek mi jár mert mondom úgy néz ki hogy itt az emberek arcára nézve megy hogy ki kap 2 évet és ki kap 1 év garanciát és senki sincs tisztába vele hogy mire mennyi jár (egyik eladó kérdezgette a másikat hogy akkor mennyi is jár rá).

Új hozzászólás Aktív témák