- Red Magic 11 Air – vékony házból süvít a szél
- Fotók, videók mobillal
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- Magyarországra jön a Vivo 500 megapixeles kameratelefonja
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Egyszerre startol a legjobb kameratelefon Kínában és Európában
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Samsung Galaxy S20 és S20+ duplateszt
Aktív témák
-
Ger!szon
csendes tag
Sziasztok!
Én is régóta nyomon követem a OnePlus munkásságát. Azonban ma nyitotta fel a szemem egy kedves moderátor kolléga, miután egy hosszadalmasabb beszélgetésbe kezdtünk.
Én mint ifjú rajongó a többi elvakult fanatikussal egyetemben, regisztráltam a fórumra, miután kiderült, hogy azok akik korábban csatlakoztak illetve minél magasabb fórumbeli ranggal rendelkeznek nagyobb eséllyel kapnak meghívót aminek felhasználásával megrendelhetik a telefont, ezért belevetettem magam én is a kommentelgetésbe és vártam a csodára.
A héten rákezdtek erre a napi versenyszámokra aminek az a célja hogy ki kell töltnei egy google formot és az első 100 szerencsés kap meghívót. Na már most a verseny csak azok számára volt kiírva akik a forgalmazásra szánt országok valamelyikének lakosai. Itt már kezdett bűzleni a dolog ezért háborogtam egy keveset (na jó, nem keveset) aminek a fent említett beszélgetés lett az eredménye.
Kiderült, hogy a 16 országot felölelő lista a jövőben nem fog bővülni és, hogy aki az ott felsorolt országokon kívül él az a készüléket a hivatalos megjelenés után tudja csak megkaparintani a hozzá legközelebb eső támogatott országból. Egészen addig még csak meghívót kapni se lesz esélye, zéró, nulla, semmi, nemhogy a készüléket megszerezni hiába van "atyaúristen" rangja a fórumon vagy szerepel a kiválasztottak között akiknek kellene kapjanak meghívót. (érdekes módon ezt nem hangoztatják sehol..) - nehogy letörjék a lelkesedést.
Itt elkezdtem kötözködni egy kicsit, hogy például más kínai telefonokat forgalmazó cég miért tudja azt megcsinálni, hogy kínából feladja a csomagot és légipostával itt van cirka 20 nap alatt, náluk ez miért nem megoldható?! Erre az volt a válasz, hogy a OnePlus nem akar olyan országba készüléket küldeni ahol nem tud teljeskörű támogatást nyújtani az ügyfeleinek, mert attól félnek hogy emiatt megutálnák őket..(itt emlegettem fel nekik a ha elromlik visszaküldöm kínába és majd kicserélitek dolgot)
Szó ami szó ez engem eléggé hidegzuhanyként ért és nagyot csalódtam bennük. Kíváncsi leszek egyáltalán mikor lehet akár Ausztriából megvenni, mert azt kétlem hogy idehaza bárki forgalmazná mint third-party árusító vagy ha igen akkor horribilis áron, ahogy a Xiaomi magyar kirendeltsége is teszi.

Aktív témák
- Red Magic 11 Air – vékony házból süvít a szél
- Xbox Series X|S
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Revolut
- LEGO klub
- Windows 11: miért nem vált mindenki?
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- Eladó Samsung Galaxy A51 4/128GB / 12 hónap jótállás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új Lenovo Thinkpad X1 2in1 Gen9 WUXGA Ultra 7 165U 12mag 32GB 512GB Intel Arc iGPU Win11 Garancia
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


