- Xiaomi Mi 8 - így csinálunk csúcsmodellt Mi
- Szakít a OnePlus és a Hasselblad?
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Leesett a kamionról több millió eurónyi Z Fold7
- iPhone topik
- Kifelé is csukható a Z Flip7?
- One mobilszolgáltatások
- Melyik napszakban merül majd le az iPhone 17 Air?
- Fotók, videók mobillal
- Magisk
Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Utolsó pillanat a féláras hirdetésfeladásra, előfizetésre!
Aktív témák
-
frame>24
addikt
válasz
Vistaboy #16842 üzenetére
Értem. Csak mert így tudom igazán értelmezni a hsz-t.
Észrevettem, hogy itt a PH!-n sokan még névtelenül is, nem szeretik megfogalmazni szépen tisztán, érthetően, és főképp nemes egyszerűséggel, hogy tkp. mi is az ő foglalkozásuk.Pedig a hsz-ek jó része, a finom hangulati elemek, rejtett mondanivalók, hozzáállások csak így érthetők meg.
Sajnálom, hogy ez van.
MÁS: ------------>most veszem észre, hogy a "kilépés" gomb ki lett emelve feketével!
Bizonyosan azért, hogy pl. engem emlékeztessen arra, mit vár el a többi fórumozó tőlem! -
Bubu79
addikt
válasz
Vistaboy #16597 üzenetére
Az intravénás kávénak nagy hasznát venni - anélkül hamar összefolyik a kép az ember szeme előtt
Szerencsére a számítógépek jó része egy másik helyiségben dohog, maximum a klíma töri meg időnként az éjszaka csendjét
De azért nem mindig ilyen csendes a dolog - például...
-
NoLF
veterán
válasz
Vistaboy #10495 üzenetére
mák
holnap leugrok balcsira, bnőm már ma lemegy és egész hétvégén dorbézolnak.
nekem csak holnap este lesz alkalmam iszogatni, szombaton már nem szabad erőltetni ugyanis vasárnap délelőtt 10kor már kikenve kifenve kell állnom a templomban kecskeméten és fogni a keresztfiacskám fejét mikor meglocsolják -
Bubu79
addikt
válasz
Vistaboy #10305 üzenetére
Azért érdekes, hogy ahonnan indult ez az édesítőszer őrület, ott sem hozott túl nagy eredményt - a lakosság jó része továbbra is túlsúlyos, hiába isszák a cukormentes löttyöket, hiába áltatják magukat azzal, hogy megtesznek mindent az egészségükért, ha közben ugyanúgy a mekiben vacsoráznak és pizzát tolnak vacsorára, mert az van kész gyorsan és fáradtság nélkül ( csak egy telefon... )
-
Bubu79
addikt
válasz
Vistaboy #10285 üzenetére
Én nem vagyok válogatós kávé ügyben - megiszom feketén is, cukorral, de a legjobban egy bögre macskabenzinbe betöltve kedvelem, kettő és fél mokkáskanálnyi cukorral ( az élet édesen jó, de azért pofátlanság lenne három kanál cukrot belepakolni
)
Thrawn: Hét kávé? Miért nem bontottál mellé egy-két bombát - esetleg dobhattál volna még rá egy usgyit is
-
-
rarri
senior tag
válasz
Vistaboy #9453 üzenetére
Azért nem kell mindíg az ember orra alá dörgölni hogy szőke...
Azért is:
az elnyelt vagy leadott foton hullámhosszából rendkívüli pontossággal meghatározható az atomot alkotó állóhullámok rezgésszáma. Ha minden rendelkezésünkre álló anyagot megvizsgálunk ezzel a módszerrel, és az állóhullámok frekvenciáit összehasonlítjuk az elektromágneses spektrummal, azt látjuk, hogy az " anyag " elég széles "hullámsávot " takar , ami a látható fénytől a gammasugárzás felső határáig terjed.Bubu: nem, még a múltkori leégésről meséltem. Neked is szépet!
-
Aktív témák
- Autós topik
- Apple MacBook
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Bittorrent topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- PlayStation 5
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Jelszókezelők 2025-ben: biztonság vagy illúzió?
- További aktív témák...
- 12 GB-os RTX 4070Ti - garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 64GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2050, 100% Akkumulátor
- Asus ROG Zephyrus G14 GA401IV - 14" FHD 120Hz - Ryzen 9 - 4900HS - 16GB - 2TB - RTX 2060 - Win11
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3056, 94% Akkumulátor
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest