Hirdetés
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Pebble - az átgondolt okosóra
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nem lesz olcsó a Realme GT 8 Pro Európában
- 8000 nit, maradhat? A szaúdiaknál kezd a Honor 600 Pro
- Mától Huawei okosórákkal is lehet érintésmentesen fizetni
-
Mobilarena
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
daneel_hu
addikt
válasz
Partizan182
#2007
üzenetére
Belenéztem egy teniszvideóba anno egy üzletben.
C6V volt a kiszemelt áldozat.
Görbe volt a pálya. Ugyanez igaz ha focimeccset nézel.Ha valaki ezzel együtt tud élni, és nagyon kevés sportot néz, főleg olyanokat nem ahol vonalazva van a küzdőtér, akkor jó lehet az ívelt is. Mozifilmek esetén nem fogod észrevenni.
De sajnos a teniszpálya az 1 nap múlva is görbe lesz ívelt tévé esetén. Az agyad tudja, hogy annak a vonalnak egyenesnek kéne lennie, és nem az.Persze ha pont középről nézed, akkor elenyésző a különbség.
Részemről maradtam a flat-nál, nincs fejfájás emiatt. -
Ferke66
tag
válasz
Partizan182
#2007
üzenetére
Én is éppen azon dilemmázom hogy az éven mindenképpen lecserélem az UB850-em egy C6 vagy "C7"-re.Ellenben most hogy kedvezőbb lett az ára a C6-nak (SOC-miatt jobb választás ahogy írtad) nem sok hiányzik hogy rá is bólintsak a vásárlásra.A kérdésem az lenne hogy érdemes-e várni szerintetek a később megjelenő C7-re? Ahogy informálódtam a fő jellemzői fényességben 800.nit érték,Technicolor Advanced HDR,webOS 3.5,Dolby Atmos hangrendszer.Ez utóbbi annyira nem is fontos mivel úgy is az arra alkalmas házimozin keresztűl fogom használni,a HLG-t az idei modellek is megkapják egy firmware frissítés után.A 3D sem fontos és az idei modellekben már ugye ez sem lesz.Ha azt vesszük a C7 egyrészt később,jóval drágábban fog megjelenni.Ezek a fejlesztések érnek-e annyit hogy várjak még,vagy maradjak az idei modellnél szerintetek?
Új hozzászólás Aktív témák
- LG OLED 55 G2 okos TV - 139cm, 4k - színkalibrált
- 3D 4K Oled Dolby Vision (LGOLED C6EP/LGOLED E6P/LG OLEDG6P)
- LG 65C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- LG 48"-os Smart OLED TV (2025.-ös) - Dobozában,2026.Júliusig Garival!
- LG 48G5 - 48" OLED Tandem - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 2400 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync
- Samsung Galaxy XCover 5 / 4/64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Asus Zephyrus G16 GAMING Notebook! Ultra 9 185H / RTX 4060 / 32GB 7500MHz / 1TB! BeszámítOK
- iPhone 14 128GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- TP-Link Archer TX50E AX3000 PCI-e WiFi Kártya!
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Vhiktor
