Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz adalbert1 #65336 üzenetére

    Nem tudom, nekem WH1000X van, amit igazabol nem akartam megvenni, de felprobaltam valami repteri boltban, es annyira megdobbento volt, hogy meg is vettem helyben.

    while (!sleep) sheep++;

  • fokukac

    nagyúr

    válasz adalbert1 #65336 üzenetére

    Mi meg új irodába költöztünk tavaly, és sikerült az asztalok fölé, kb. 220 centi magasságba ilyen 90 centi hosszú és 30 centi széles lelógó LED-panelokat szereltetni.
    A LED-panel a monitor tetejétől számolva kb. 90-100 centiméterrel van feljebb, és tolja rá a 4000 (!) lument.
    És így nézzük a monitort. Szerintem ez így nem normális, kb. sokszor annyi fény van, mint ami egy monitoros munkához kell, egyrészt van egy kurva nagy fényesség a szemem sarkában, másrészt tükröződik mindenen, az asztalon, a monitoron, a notebook-on, a billentyűzeten, a mobilomon.
    Megszereztem az iroda átadásakor készített fénymérési jegyzőkönyvet, a szerint olyan 690 lux van az asztalon. Monitoros munkához ilyen 200 luxot ajánlanak... de úgy tűnik, ez csak engem zavar. A többiek hugyorogva dolgoznak.

    Kapcsoló nincs - illetve egy db van 3 asztalcsoportnak, kb. 18 munkaállomásnak, mert gondolom, így egyszerűbb volt a gépész-tervezőnek, és a kivitelező is megspórolt mondjuk 3-4 db kapcsolót (darabja mennyi, 5 e Ft?). Meg azt sem értem, hogy miért az asztal fölé rakják, miért nem a sorok közé...

    Én azóta effektíve nem tudok dolgozni a helyemen, ha ég a lámpa. És valamelyik hülye mindig felkapcsolja...
    Én meg belefáradtam ebbe a harcba.
    Egy ideig bújkáltam az irodában, oda mentem, ahol épp' hely volt, tárgyalóba, társalgóba, konyhába, de úgy november magasságában, amikor már egész nap égett a lámpa, közöltem, hogy ennek nincs értelme így, addig nem megyek be, amíg nem lesz villanykapcsolóm. Azóta sincs, és többnyire itthonról dolgozom.
    Amúgy kb. fél éve hitegetnek a kapcsolókkal, meg hogy lesz dimmelés is, de bazzeg, ez olyan, mint a 4-es metró, sose lesz kész.

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák