Hirdetés
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Íme az új Android Auto!
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Új belépő a Honornál
-
Mobilarena
Az objektívekre két nagyon fontos adat jellemző, melyek alapján rendszerint azonnal be lehet őket sorolni. Ezek az objektív fényerejét és gyújtótávolságát jelző számok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Snakeiboy
aktív tag
Abban igazad van hogy pontositanom kell, nekem Nikonom van es az en tamronomban van AF motor es motor nelkulit mar nem tudsz venni de allitolag regeben olyan volt. A Sony es egyeb markak eseteben nem tudom mi a tenyalas szoval ezen termekeknel nem tudom. Aszem igy mar helyes volt a valaszom. Elnezest ha felrevezeto voltam.
-
ez_meg_emaz
őstag
Lehet én értettem félre valamit, de én végig a VC-re gondoltam ami meg Tamronnál a VR-t(képstabi) jelenti.
Snakeiboy: Ilyesmi véleményre voltam kiváncsi!
55-105 közötti tartományt leginkább portrénál használnék. De asszem értem mire célzol, (Azért csak hiszem mert nem használtam még a 18-105öt eddig, csak megvettem kitben.) nem rossz dolog az ha nem kell folyton cserélgetni az obit.
Eddig am nikon18-55 használtam (azzal is meg voltam amugy elégedve, kivétel a kotyogos összeszerelést) de ahhoz képest gondolom előrelpés lesz. Legalábbis ennyi pénzért remélem.
A telével kapcsban a sportfotónál se lőnék nagyon 15m-nél távolabbi témát/alanyt. Azért had kérdezzem meg a Nikon 70-300 alatt a VR-es változatot érted? Csak mert az 2x-3x annyi mint az 55-200. A VR nélküliről meg nem olvastam jókat.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Canon EOS 1300D gépek objektívekkel ( 2800 / 9400 / 9600 / 13700 expo )
- Eladó Nikon AF VR-NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6D ED stabilizátoros (VR) objektív.
- VILTROX NF-Z adapter ( Nikon FTZ II adapter ) - Új -
- Új - Canon EOS R6 Mark II milc fényképezőgép - 0 expó
- Tilta FX6 Camera Cage Rig Sony FX6-hoz, profi videós felszerelés
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z390 i7 9700KF 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 Ti 8GB Cooler MasterCM 690 III 550W
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 87%
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 128GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4493
- AKCIÓ! Apple Watch SE 2024 44mm Cellular okosóra garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

linkelnéd?
55-105 közötti tartományt leginkább portrénál használnék. De asszem értem mire célzol, (Azért csak hiszem mert nem használtam még a 18-105öt eddig, csak megvettem kitben.) nem rossz dolog az ha nem kell folyton cserélgetni az obit.

