Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maajsz

    senior tag

    válasz turbokappa #956 üzenetére

    De tekintve, hogy nem jobb játékokban sem a 8400 (talán 1-2 címnél), sőt a 2600(x)-n még húzhatsz is, főleg ha szerencsés a szilikonod, ugyanakkor több szállal kevesebb cpu használatot produkál sok esetben, így ugyabban az árban absz nincs értelme 8400-et venni, főkeg ha komplett platform is kell. Mondom ezt úgy, hogy 8700-em van, de csak mert több mint egy éve még az árdurranás előtt a Z370 mellett voksoltam.
    A pinnacle óta meg a ram kompatibilitási dolgok is eltűntek és idén itt az új Zen is, amit a socket még fogad. Most nem a ryzent akarom "isteníteni", de nem látom értelmét kifejezetten ma mondjuk 8400-et venni. Ha csak gamingre megy ki a játék, ott valid a 8700(K)-s vétel, de most 20-25% fps-ért kipengetni 2x árat, mindnki döntse el (mondjuk egy fps kompetitív fanatikusnál megértem). De egy 2060-nál mondjuk ki sem jönne a teljes diffi a két proci között, még talán 1080p-n sem.

  • nyulnyulu

    senior tag

    válasz turbokappa #956 üzenetére

    Lehet igazad van,de mennyiért?ár érték arányt is érdemes nézni,mi mennyiböl jön ki,és az uj játékok,bizony nem muzsikálnak rosszul a ryzenek alatt!De mondok egy példát,6700k rol válltottam 2600ra,amikkel játszom sehol sem lett rosszabb eredményem,használtan oem gari nélkül 70 ért elvitték a 6700k t,és 43 ért vettem a 2600 at,lap hasonló asus z270 prime k adtam el 25 ért,27 ért vettem a giga b450 aorus elit lapot,ujonan 3 év garival,szóval abböl azt akarom kihozni,hogy én pl a zsebemet nézem,sajnos nem fosom a lóvét....pedig egész nap a budin üllnék ha fosnám... :D

    [ Szerkesztve ]

    privátra illik válaszolni

Új hozzászólás Aktív témák