Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melanor

    tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném az alábbi laptop beárazásában:

    Notebook típus: Dell Latitude E6430
    Processzor: Intel Core i5-3300M
    RAM: 8GB DDR3 (2x4GB)
    SSD: 256GB Samsung SM841N (7TB írt adatmennyiség, 91% kondíció)
    HDD: 500GB 7200RPM
    Dvd: DVD-Rw/CD-Rw, (+USB kábel, hogy külső íróként lehessen használni az optibay kivétele nélkül)
    VGA: Intel HD 4000
    LCD: 14" 1600x900 matt (Dell P7FFH)
    Billentyűzet: Magyar, világítós
    Állapot: szép
    Akkuidő: 1,5-2 óra (gyári Sanyo, 6 cellás) Elhasználódás mértéke 63%
    Tartozékok: Gyári adapter, Dell notebook táska
    Jogtiszta Windows: igen, Windows7 Professional matrica, frissítve Win10 x64 HUN-ra
    Kommunikáció: Wifi, LAN, Bluetooth, web kamera.

    Egyéb: A HDD kioldómechanikás optibayben van, a DVD pedig a táskában, de hála a Dell kioldómechanikájának, gyorsan, tetszőlegesen változtatható ezek helyzete.

    Információ: A gyári garancia lejárt, próbagarit én vállalok, A notebook-ot nagyrészt irodában, dokkolón becsukva, külső monitorral, billentyűzettel használtam, ennek megfelelően az állapota is újszerű, a billentyűzet pedig egyenesen új.
    Pixelhiba, vagy bármilyen rendellenesség nincs, minden funkciója tökéletesen működik. Az SSD kondíciója a megvásárlása utáni hónapban csökkent 93%-ra, akkor gariztatni akartam, de elhajtottak, hogy ez természetes és ettől még hosszú tartalmas élete lesz. Ez volt 2 éve.
    A táska masszív, bélelt minőségi Dell tatyó, szerkesztettem bele egy vastag, puha "keretet" a notinak, hogy ne lötyögjön. Enek anyaga 2-3 réteg Polifoam bársonyba varrva. Ez nyilván eltávolítható.
    a notit rendszeresen takarítottam és újrapasztáztam, alapvetően pedig nagyon vigyáztam rá.

    Hálásan köszönöm: Gergő

    Szia, 85-95k körül.

    [ Módosította: Khelben ]

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

Új hozzászólás Aktív témák