Új hozzászólás Aktív témák

  • MoVieFaN

    aktív tag

    Más is járt úgy, hogy nem lehet a lejáró bankkártyát (esetemben Mastercard) frissíteni az újra? :F Hibaüzenetet kapok napok óta.

    Ma chat ablak egyből, Netflixnél tudnak róla, már egy ideje gond van payment oldalon. Válasszak másik fizetési módot, vagy vegyek Gift Card-ot volt a Netflix support válasza. Fogalmuk sincs mi a gond, van olyan kártya, amit elfogad a rendszerük, és van amit nem. És nem új a probléma.
    OTP oldalról (telekód stb.) rendben, látszik is a próbaterhelés, Spotify, egyéb fizetés is megy vele.

    Napokon belül vonnák a havit, de így akkor búcsú lesz a Netflix bénázása miatt. Hihetetlen, hogy egy ekkora céget váratlanul ért az EU-s jan. 1-i bankkártyás netes fizetési szabályozás változása. Az meg csak hab a tortán, hogy az üsz-es tök lekezelő volt, én éreztem magam kellemetlenül, hogy csak 1db bankkártyám van. Nincs még másik 3 db, hogy próbálgathassam. Ráadásul még "Postpaid service of Vodafone" sincs. :W

Új hozzászólás Aktív témák